26-latek z Gorzowa przyznał się do winy. Wyraził skruchę

12 lutego 2024, 15:22, Oprac.: Marcin Kluwak
fot. Marcin Kluwak
W gorzowskiej prokuraturze rejonowej odbyło się dziś przesłuchanie głównego sprawcy potrącenie 10-letniego chłopca, który zginął pod kołami ciemnego bmw, kierującego przez 26-letniego Krzysztofa P. Mężczyzna przyznał się do winy i wyraził skruchę. Odpowiadał też na pytania śledczych.

Prokuratura podczas specjalnie zwołanej konferencji prasowej nie przekazała zbyt wielu nowych informacji w tej sprawie. Prokurator Agnieszka Hornicka-Mielcarek potwierdziła jedynie, że 26-latek przyznał się do winy, złożył stosowne wyjaśnienia i wyraził skruchę.

- Nie mogę w tej chwili zdradzać więcej szczegółów dotyczących przesłuchania podejrzanego - mówiła podczas konferencji prasowej Agnieszka Hornicka-Mielcarek

Jak informuje na swoich stronach internetowych portal gorzowianin.com, wszystkie wątki, które pojawią się w toku śledztwa będą badane - także i to, czy autokar był prawidłowo zaparkowany podczas wsiadania osób, czyli w momencie, kiedy doszło do wypadku. Prokuratura czeka też na badania toksykologiczne. - Jeżeli wyniki będą pozytywne, to zarzuty będą rozszerzone o to, że jechał pod wpływem narkotyków - dodała podczas konferencji prasowej prokurator Hornicka-Mielcarek. 

Na wtorek została zaplanowana sekcja zwłok chłopca, który zginął w Wawrowie.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości