W Gorzowie złodziej ukradł skarbonkę z napiwkami

4 grudnia 2020, 21:49
Do tej zuchwałej kradzieży doszło w środowe popołudnie w jednej z restauracji w Gorzowie. Złodziej wszedł do sklepu i ukradł znajdującą się na ladzie barowej skarbonkę z napiwkami. Właściciele restauracji upublicznili film w sieci i apelują o pomoc w rozpoznaniu złodzieja.

Czarna Owca to lokal gastronomiczny, który funkcjonuje przy ul. Matejki w Gorzowie zaledwie od trzech miesięcy. Dlatego też to co się stało w restauracji w środę 2 grudnia po prostu szokuje. Doszło do kradzieży skarbonki z napiwkami.

- W środę około godz. 17 została skradziona skarbonka z napiwkami od naszych klientów z prawie 3 miesięcy na kwotę około 650 zł (określamy mniej więcej, kilka dni temu akurat wymienialiśmy bilon ze skarbonki). Informacje o mężczyźnie można przekazywać na facebooku lub pod numerem telefonu 787211709. W zamian nagroda A Tobie złodzieju niech te lepkie rączki pousychają – czytamy na profilu lokalu Czarna Owca.

Wszystko zarejestrowały kamery monitoringu. Na nagraniu widać jak do lokalu wchodzi mężczyzna z plecakiem w ręce oraz kapturze na głowie. Staje na wysokości lady barowej, zakłada plecak i ściąga kaptur. Na chwilę również ściąga maseczkę z twarzy. Patrzy się w kierunku skarbonki z napiwkami i w pewnej chwili zabiera się z blatu jakby gdyby nigdy nic i po prostu wychodzi.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości