Tragedia na trasie do Berlina. Zginęły dwie osoby, dwie walczą o życie

7 marca 2024, 12:24, Oprac. Marcin Kluwak
źródło: Ortsfeuerwehr Rüdersdorf bei Berlin
Tragiczne wydarzenie wstrząsnęło mieszkańcami powiatu gorzowskiego. Dwie osoby straciły życie na miejscu, a dwie walczą o przetrwanie w szpitalu w Berlinie. Incydent miał miejsce w poniedziałek, około 22:30, gdy dwie pary mieszkańców Kostrzyna nad Odrą i okolic wracały z późnowieczornej zmiany w podberlińskiej piekarni.

Zdarzenie miało miejsce na trasie z Berlina do Kostrzyna nad Odrą, w miejscowości Rudersdorf pod Berlinem. Kierujący vw transporterem, nieustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z bocznym panelem innego pojazdu. W wyniku kolizji jeden z pojazdów wjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z vw polo, którym podróżowali mieszkańcy.

Niestety, w wyniku tego tragicznego wypadku życie straciła 46-letnia kierująca volkswagenem polo oraz 21-letni pasażer. Dwójka pozostałych pasażerów, 40-letni mężczyzna i 20-letnia kobieta, doznała poważnych obrażeń i zostali przetransportowani do berlińskiego szpitala.

54-letni sprawca wypadku, obywatel Niemiec, okazał się być pod wpływem alkoholu, mając w organizmie 0,68 promila.

Stan rannych osób jest nadal bardzo poważny. Mężczyzna cierpi na poważne obrażenia wewnętrzne, podczas gdy kobieta, która była partnerką jednego z ofiar, pozostaje w śpiączce po przeprowadzonej operacji.

Źródło: gorzowianin.com


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości