Świebodzin: 7-miesięczne dziecko znalezione martwe w mieszkaniu. Zatrzymany ojciec

7 marca 2024, 15:20, Oprac. Marcin Kluwak
Wezwani na pomoc ratownicy znaleźli w mieszkaniu martwe, siedmiomiesięczne dziecko. Ta tragedia rozegrała się w Świebodzinie. Ojciec dziecka został zatrzymany.

W czwartek rano wezwano pomoc do jednego z mieszkań w Świebodzinie za pośrednictwem numeru alarmowego 112. Na miejsce przybyła karetka pogotowia ratunkowego oraz policja ze Świebodzina. 

- W mieszkaniu było martwe siedmiomiesięczne dziecko - oznajmił asp. Marcin Ruciński, rzecznik policji z tego miasta. Dołączył również prokurator.

Śledczy wstrzymują się od ujawniania szczegółów dotyczących miejsca znalezienia ciała oraz przyczyny zgonu dziecka. - Zatrzymany został ojciec dziecka - poinformowała prokurator Ewa Antonowicz, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze.

Mężczyzna spędził noc w mieszkaniu sam ze swoimi dziećmi, gdyż matka została zatrzymana przez policję w związku z kradzieżą. Mężczyzna spał z dwójką dzieci w jednym łóżku.

Nieoficjalnie donoszono o zasinieniu w okolicy oka dziecka. - Decyzją prokuratora ciało dziecka zostało zabezpieczone do sekcji - dodała prokurator Ewa Antonowicz.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości