Sylwester: Miasto rozda mieszkańcom tabletki uspokajające dla psów i kotów

20 grudnia 2020, 13:51
fot. archiwum
Władze Zielonej Góry po raz kolejny chcą pomóc właścicielom czworonogów przed zbliżającym się Sylwestrem. Miasto będzie rozdawać za darmo tabletki uspokajające, które są odpowiednie zarówno dla psów, jak i kotów.

Chociaż tegoroczny Sylwester jest w cieniu pandemii koronawirusa i z wprowadzonymi obostrzeniami. To jednej rzeczy na pewno nie unikniemy – strzelania petardami i fajerwerkami punktualnie o północy. Wiele osób zapowiada, że zamierza i tak wyjść z domu, aby odpalić fajerwerki. Dlatego też władze Zielonej Góry postanowiły po raz kolejny pomóc właścicielom czworonogów.

- Mieszkasz w Zielonej Górze? Posiadasz zwierzaka domowego i martwisz się o niego w Sylwestra? Zapraszamy do okienka Biura ZGranej Rodziny przy ul. Stary Rynek 1. Otrzymasz za darmo preparat wspomagający dla psów i kotów, który łagodzi objawy stresu – czytamy na stronie Urzędu Miasta Zielonej Góry.

Tabletki będzie można odbierać w poniedziałek 21 grudnia oraz w środę 23 grudnia w godz. 12-17 w okienku biura ZGranej Rodziny. Chodzi o kapsułki KalmVet, które w składzie mają rumianek, kozłek lekarski i tryptofan. Tabletki należy podawać 3 dni przed Sylwestrem, natomiast 31 grudnia należy podwoić dawkę. Tabletki są przeznaczone dla psów i kotów.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości