Kompletnie pijana 13-latka trafiła do szpitala

20 grudnia 2020, 14:47
fot. archiwum
Do szpitala w Zielonej Górze została przywieziona 13-letnia dziewczynka, która była w stanie upojenia alkoholowego. Jak się okazało, dziewczynka piła alkohol razem ze swoją 14-letnią koleżanką na terenie jednego z pustostanów w miejscowości Bytnica. Sprawą będzie zajmował się sąd rodzinny i nieletnich.

W sobotnie popołudnie do szpitala w Zielonej Górze została przywieziona 13-letnia dziewczynka, która była pod wpływem alkoholu. Zgodnie z procedurami, szpital powiadomił o sprawie policję.

Jak się okazało dziewczynka piła alkohol razem ze swoją 14-letnią koleżanką w jednym z pustostanów na terenie Bytnicy w powiecie krośnieńskim.

- 13-letnia dziewczynka była w stanie upojenia alkoholowego, nie mogła ustać na nogach. Decyzją pogotowia została zabrana do szpitala. Natomiast 14-latka była pod wpływem alkoholu i została zabrana przez rodziców do domu – mówi w rozmowie z portalem lubuskie24.pl Justyna Kulka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim.

Nie wiadomo ile dziewczynki wypiły alkoholu. O sprawie został powiadomiony Sąd Rejonowy w Krośnie Odrzańskim, a dokładnie wydział rodzinny i nieletnich. Policjanci prowadzą czynności pod kątem rozpijania osoby małoletniej. Będą ustalać skąd dzieci wzięły alkohol.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości