Rzepińska paczka trafiła do rodziny z Serbowa

23 grudnia 2020, 13:51
Rzepińska Paczka, to inicjatywa burmistrza – Sławomira Dudzisa. Co roku, w okresie Świąt Bożego Narodzenia, do rodzin z terenu gminy Rzepin trafia świąteczna paczka. Nie inaczej było w tym roku.

Ideą przygotowania „Rzepińskiej Paczki” jest, by zawierało się w niej to, co jest dla obdarowanych niezbędne, a często niemożliwe do zapewnienia… Tym razem Burmistrz Rzepina – Sławomir Dudzis wraz ze swoim zastępcą, dyrektorami i kierownikami podległych placówek, szkół, przedszkoli przygotowali paczkę dla wielodzietnej rodziny z sołectwa Serbów

Jakie prezenty przyniósł rzepiński Mikołaj? Jest to między innymi nowoczesny laptop idealny do zdalnej nauki dla najstarszego dziecka z obdarowanej rodziny. Zdalne nauczanie nie będzie już problemem, a czas spędzony podczas lekcji będzie przyjemny i swobodny nie tylko dla dzieci, które od razu po feriach będą mogły skorzystać z nowego prezentu, ale także dla ich rodziców.

- Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy co roku dołączają się do naszej akcji. Jestem dumny, że w takich chwilach razem potrafimy się zjednoczyć i takim nawet drobnym gestem dawać wsparcie tym, którzy tego naprawdę potrzebują. To niezwykle ważne, by w tym trudnym dla nas wszystkich czasie nie być obojętnym na problemy i potrzeby innych, szczególnie tych, którzy często są wśród nas – powiedział Burmistrz Rzepina Sławomir Dudzis.

Fotoreportaż


1/2 Rzepińska Paczka Bożonarodzeniowa 2020

1/2 Rzepińska Paczka Bożonarodzeniowa 2020

2/2 Rzepińska Paczka Bożonarodzeniowa 2020

2/2 Rzepińska Paczka Bożonarodzeniowa 2020

Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości