Włamał się dwa razy do tego samego sklepu. Kto rozpoznaje złodzieja?

25 grudnia 2020, 12:27
fot. Damian Ładnowski
Mężczyzna z młotkiem próbował włamać się do trzech sklepów w rejonie dworca PKP w Kostrzynie nad Odrą. Dwie pierwsze próby były bezskuteczne, ale ostatecznie złodziej wybił szybę w drzwiach sklepu Żabka przy ul. Piastowskiej i wszedł do środka. Jak się okazało, mężczyzna włamał się drugi raz do tej samej Żabki w ciągu trzech dni. Wszystko zarejestrowały kamery monitoringu. Pracownicy sklepu publikują zdjęcie złodzieja i proszą o pomoc.

W nocy z środy 23 grudnia na czwartek 24 grudnia doszło do włamania do sklepu Żabka przy ul. Piastowskiej w Kostrzynie nad Odrą. Jak się okazało, było to już drugie włamanie do tego samego sklepu w ciągu trzech dni. Wszystko zarejestrowały kamery monitoringu.

Pracownicy sklepu postanowili wrzucić do sieci zdjęcie złodzieja. - Pilnie poszukiwana osoba która po raz drugi w przeciągu 3 dni włamała się do sklepu Żabka koło dworca. Proszę o udostępnienie i pomoc w szybkim zidentyfikowaniu osoby! - napisał na swoim profilu na facebooku Damian Ładnowski.

Mężczyzna wybił szybę w drzwiach wejściowych do sklepu za pomocą młotka, wszedł do środka i ukradł alkohol oraz papierosy. Co ciekawe mężczyzna nie miał zasłoniętej twarzy, tylko kaptur na głowie.

Jak się okazało, złodziej próbował wcześniej włamać się do dwóch innych sklepów w okolicy, ale bezskutecznie. Policjanci zabezpieczyli monitoring i ustalają, kim jest sprawca.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości