Niezwykły festiwal świateł w wykonaniu strażaków z Międzyrzecza [film]

28 grudnia 2020, 12:29
fot. Bartek Nir-Skibski
Strażacy z Międzyrzecza w wolnej chwili nagrali wyjątkowy film. Przy użyciu siedmiu wozów strażackich zaparkowanych w garażach jednostki stworzyli pokaz świateł zsynchronizowany z muzyką. To nagranie trzeba koniecznie obejrzeć.

- Popowo to może nie jest, ale JRG Międzyrzecz przy Komendzie Powiatowej PSP w Międzyrzeczu też umie w święta dobrze (chyba). Festiwal świateł – napisał na swoim profilu Bartek Nir-Skibski, strażak z Międzyrzecza i wrzucił niezwykły film.

Nagranie pokazuje, jak siedem wozów strażackich zaparkowanych w garażach jednostki miga światłami w rytm muzyki. Trzeba przyznać, że film robi ogromne wrażenie. - Mistrzostwo Świata! Rytm, ekspresja, dynamika. Genialne, fantastyczne, wspaniałe – komentuje nagranie pani Katarzyna. - Wspaniały spektakl świateł. Efekt wow. Gratuluję pomysłu i podziwiam za ciężką pracę przy nagrywaniu, montowaniu – podkreśla pani Anna.

Pomysłodawcą i autorem nagrania jest pan Bartek. - Zawsze podobała mi się gra świateł. W tym roku tuż przed świętami, mój dowódca zmiany wrzucił do sieci jako ciekawostkę film, gdzie policja ze strażą pożarną połączyła swoje siły i zsynchronizowała światła z muzyką. To był dla mnie impuls do działania – przyznaje Bartek Nir-Skibski, strażak z Międzyrzecza.

Pokaz świateł został nagrany w sobotę 26 grudnia, kiedy służba była na tyle spokojna, że strażacy z Międzyrzecza nie mieli żadnych wezwań. Gdyby został ogłoszony alarm, od razu wyjechaliby do działań. Samo nagrywanie filmu z udziałem wozów strażackich zajęło 40 minut, wliczając w to próby i finalne nagranie. Natomiast montaż zajął panu Bartkowi około 4 godziny.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości