Tragiczny wypadek koło Krosna Odrzańskiego. Zmarła druga osoba

2 stycznia 2021, 11:45
fot. Shutterstock
W Nowy Rok na drodze pomiędzy miejscowościami Sarbia i Czarnowo koło Krosna Odrzańskiego doszło do tragicznego wypadku – volkswagen golf uderzył w drzewo. Na miejscu zginął 27-letni pasażer auta, natomiast 20-letni kierowca i 18-letni pasażer zostali w ciężkim stanie zabrani do szpitala. Niestety lekarzom nie udało się uratować życia kierowcy volkswagena i młody mężczyzna zmarł w szpitalu.

W piątek 1 stycznia po godz. 11 na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Sarbia i Czarnowo koło Krosna odrzańskiego doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Z pierwszych informacji, które wpłynęły do powiatowego stanowiska kierowania PSP wynikało, że kierujący volkswagenem golfem zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia w aucie znajdowały się zakleszczone osoby. Na miejsce zostało wysłanych kilka zastępów straży pożarnej, policja i pogotowie.

Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, aby uwolnić uwięzionych w aucie mężczyzn. Niestety 27-letni pasażer zginął na miejscu, natomiast 20-letni kierowca i 18-letni pasażer zostali w ciężkim stanie przetransportowani do zielonogórskiego szpitala.

W sobotę 2 stycznia policja poinformowała, że pomimo wysiłku lekarzy, nie udało się uratować życia 20-letniego kierowcy volkswagena. Mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu. W lecznicy w ciężkim stanie wciąż przebywa 18-letni pasażer.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości