Stop Shop powstanie w Zielonej Górze. Kiedy otwarcie?

5 stycznia 2021, 10:11, Marcin Kluwak, redakcja@lubuskie24.pl
Za rok ma nastąpić otwarcie nowego parku handlowego w Zielonej Górze. STOP SHOP Zielona Góra będzie miało 14 sklepów o łącznej powierzchni ponad 6600 metrów kwadratowych. STOP SHOP Zielona Góra powstanie bezpośrednio przy osiedlu Pomorskim.

Jak informuje portal propertynews.pl, rozpoczęcie prac budowlanych przewidziane jest w najbliższych miesiącach. Otwarcie parku handlowego ma nastąpić na przełomie roku 2021/22. Działka, na której budowany będzie park, znajduje się w sąsiedztwie istniejącego już supermarketu oraz sklepu DYI. Dojazd do parku handlowego będzie możliwy także z ulicy Kętrzyńskiej, która łączy tę część miasta z drogą ekspresową S3. Łączny zasięg nowego STOP SHOP-u oszacowano na 272.000 osób. Oznacza to, że tylu klientów będzie mogło dotrzeć do nowego parku handlowego w przeciągu 30 minut jazdy samochodem.

- Nasza marka STOP SHOP to bardzo odporny na kryzys format handlowy. Jest wysoce ustandaryzowany, dlatego oferuje atrakcyjne czynsze dla najemców. Koncentruje się również na przystępnych cenowo produktach, co szczególnie ma znaczenie w trudniejszych czasach, jak chociażby aktualnie, kiedy kupujący wykazują coraz większą wrażliwość cenową. Dodatkowo, robiąc zakupy w parku handlowym, ludzie mają większe poczucie bezpieczeństwa - głównie ze względu na brak części wspólnych oraz bezpośredni dostęp do sklepów z parkingu - skomentowała Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, Immofinanz.

Jakie marki mogą znaleźć się w budowanym parku handlowym? Tego jeszcze nie wiadomo, ale w innych częściach kraju, np. w Legnicy w Stop Shop są takie sklepy jak: H&M, C&A, Abra, Martes Sport, Media Markt czy Smyk. W Żarach jest między innymi CCC, Deichman, KiK, Neonet i Pepco.

- Jeśli chodzi o naszą najnowszą inwestycję w Zielonej Górze, już teraz prowadzimy zaawansowane rozmowy z przyszłymi najemcami. Wkrótce będziemy mogli poinformować, które marki otworzą swoje sklepy w naszym najnowszym parku handlowym - dodała

Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości