Wschowa świeci się najpiękniej

12 stycznia 2021, 12:24
Internauci wybrali już 16 najpiękniej udekorowanych świątecznie polskich miast. W województwie lubuskim prym wciąż wiedzie Wschowa. Teraz mistrz województwa powalczy o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” i charytatywne nagrody w ramach „Świeć się z Energą”. Finałowa runda plebiscytu potrwa 25 stycznia.

W pierwszym etapie 12. edycji „Świeć Się z Energą” wzięło udział 188 miejscowości, z czego najwięcej, bo aż 21, startowało ze Śląska. Głosowanie w konkursie odbywało się przez stronę internetową SwiecSie.pl od 14 grudnia 2020 do 7 stycznia. Internauci oddali ponad 84 tys. głosów.

Województwo lubuskie reprezentuje Wschowa, która w pierwszej turze pokonała m.in. Nową Sól i Gorzów Wielkopolski. Pozostali finaliści to: Aleksandrów Łódzki (łódzkie), Brzesko (małopolskie), Chełm (lubelskie), Czeladź (śląskie), Czersk (pomorskie), Koszalin (zachodniopomorskie), Łomża (podlaskie), Opole (opolskie), Radom (mazowieckie), Rzeszów (podkarpackie), Szczytno (warmińsko-mazurskie), Starachowice (świętokrzyskie), Toruń (kujawsko-pomorskie), Węgliniec (dolnośląskie) i Września (wielkopolskie).

Tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” i dodatkowa pula sprzętu AGD o wartości 40 tys. zł trafi do miasta, które wygra plebiscyt. Głosowanie odbywa się poprzez stronę internetową SwiecSie.pl. Drugi etap potrwa od 14 do 25 stycznia. Bezpośredni link do głosowania na Wschowę znajduje się poniżej:

https://swiecsie.se.pl/plebiscyt-miast/lubuskie/wschowa/


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości