Wyszukiwarka podpowie gdzie jest grób naszych bliskich

12 stycznia 2021, 17:06
Cmentarze komunalne w Świebodzinie i okolicach odczekały się w końcu wyszukiwarki grobów. Teraz bez większego problemu odnajdziemy grób naszych bliskich. Wyszukiwarka wskaże nam drogę od wybranej bramy.

- Wiemy, jak ciężko czasami jest osobom przyjezdnym (choć nie tylko) zlokalizować grób rodziny, czy przyjaciela. Dlatego powstała wyszukiwarka grobów. Można dzięki niej, posiadając tylko podstawowe dane, zlokalizować miejsce pochówku bliskiej osoby – informuje Tomasz Sielicki, burmistrz Świebodzina.

Wyszukiwarka grobów w Świebodzinie dostępna jest pod adresem: http://swiebodzin.systkom.pl/

W celu wyszukania lokalizacji grobu należy przejść do zakładki „wyszukaj grób”. Wyszukiwanie następuje po wpisaniu nazwiska zmarłego (jeżeli podane jest niepełne nazwisko, należy odznaczyć pole wyboru przy „Zaznacz jeśli wprowadziłeś całe nazwisko”), aby zawęzić uzyskaną listę, można wpisać szczegółowe dane, takie jak: imię, datę urodzenia, datę zgonu.

Po wprowadzeniu wszystkich danych należy kliknąć przycisk „szukaj”. Pojawi się lista wyników z datami urodzenia i zgonu oraz adresem grobu. Klikając na wybraną pozycję, pojawi się strona z mapą cmentarza, z zaznaczoną żółtą strzałką kwaterą, w której znajduje się szukany grób. Czerwonym kolorem pokazana jest droga do danej kwatery od wybranej bramy cmentarza. Wyniki wyszukiwania można wydrukować.

Wyszukiwarka obejmuje cmentarze komunalne w Świebodzinie, Jordanowie, Jeziorach, Chociulach i Lubinicku.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości