Kasia z Drezdenka została Miss Polski Nastolatek!

15 stycznia 2021, 22:36
W piątkowy wieczór odbył się finał Miss Polski Nastolatek 2020. Wśród finalistek znalazła się Katarzyna Synowiec z Drezdenka. Jak się ostatecznie okazało, to Lubuszanka zgarnęła koronę i została Miss Polski Nastolatek.

W piątek 15 stycznia odbył się finał Miss Polski Nastolatek. O tytuł najpiękniejszej nastolatki 2020 roku walczyły 24 dziewczyny. Wśród nich znalazła się również Katarzyna Synowiec z Drezdenka. 

Nastolatki zaprezentowały się w kilku kreacjach, a do tego odpowiadały na pytania jurorów. Do ścisłego finału, czyli top 5 awansowała również Kasia z Drezdenka. 

Jak się ostatecznie okazało, to właśnie Kasia została najpiękniejszą nastolatką w Polsce i zgarnęła koronę oraz tytuł Miss Polski Nastolatek 2020. - Dzisiaj chyba nie zasnę. Jestem zaskoczona, w ogóle się tego nie spodziewałam – przyznała tuż po odebraniu korony Katarzyna Synowiec.

Kasia ma 17 lat i 175 cm wzrostu. Jej znak zodiaku to Ryby. Uczy się w III Liceum Ogólnokształcącym o profilu biologiczno-chemicznym oraz w szkole muzycznej II stopnia w Gorzowie Wielkopolskim. Kocha muzykę. Od 5 roku życia śpiewa! Od 2 lat uczy się śpiewu klasycznego w szkole muzycznej II stopnia. Jest Mezzosopranem. Poza tym gra na fortepianie. Kasia pracuje również jako modelka, lubi teatr i sport


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości