W firmie stały i się kurzyły, a teraz pomagają zwierzakom

18 stycznia 2021, 18:29, redakcja@lubuskie24.pl
foto: OTOZ Animals Zielona Góra
Zewnętrzne nagrzewnice, które na co dzień mają służyć do ogrzewania uczestników imprez plenerowych, czy też osób przesiadujących na ogródkach przy pubach, teraz grzeją futra zwierzaków. Prywatna firma przekazała zewnętrzne nagrzewnice do zielonogórskiego schroniska. To strzał w 10!

Tuż przed największymi mrozami do zielonogórskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt, prowadzonego przez OTOZ Animals trafił specjalistyczny sprzęt do ogrzewania. Zielonogórska firma kateringowa, organizująca eventy, imprezy piknikowe i plenerowe przekazała sześć specjalnych, stojących nagrzewnic. W noc, kiedy temperatura w Zielonej Górze i okolicach dochodziła do minus 15 stopni Celsjusza, nagrzewnice zostały uruchomione.

Akcja zyskała ogromne uznanie wśród internautów, którzy dziękowali we wpisach za pomysłowość i chęć niesienia pomocy zmarzniętym zwierzakom.

- Jaki czad, jesteście wielcy! Pomysł mega, a pomoc super wielki ukłon - pisała Gosia. - Dziękuję tej firmie za taką pomoc dla schroniska, właśnie dzisiaj rozmawiałam z mamą o tym jak musi być ciężko na sercu, wiedząc, że jest tak zimno, a pieski w tych kojcach muszą być, dziękuje, szacunek - pisze pani Katarzyna.
Mamy nadzieję, że najgorsza noc już za nami. Dzięki Jefferson's Catering nasze psy miałyzapewnione ciepełko – informuje na swoim profilu zielonogórskie schronisko dla bezdomnych zwierząt. - Jest nam miło, że mogliśmy pomóc a nasz sprzęt zamiast „stać i się kurzyć” może być użyteczny i pomocny szczególnie dla czworonożnych przyjaciół – przekonują darczyńcy.

Przenośne nagrzewnice będą służyć czworonogom ze schroniska podczas największych mrozów.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości