Powitajcie Klarę, Sarę i Laurę. To strzeleckie trojaczki

19 stycznia 2021, 18:29
fot. Urząd Miasta w Strzelcach Krajeńskich
Burmistrz Strzelec Krajeńskich Mateusz Feder wraz z przewodnicząca Rady Miejskiej Jadwigą Janusz powitalu w Strzelcach trojaczki, które trzy miesiące temu przyszły na świat w szpitalu w Poznaniu. To drugie trojaczki w gminie w ciągu ostatnich lat.

Klara, Sara i Laura - to nowe mieszkanki Strzelec Krajeńskich. Trojaczki przyszły na świat 9 października 2020 roku w szpitalu w Poznaniu, ale dopiero niedawno mogły przyjechać do domu wraz z rodzicami. -  Dziewczynki rosną zdrowo - cieszą się państwo Ula Zmarzlik-Gębka i Marcin Gębka razem z synkiem Michałem, który także opiekuje się siostrzyczkami.

Dziewczynki są drugimi trojaczkami w gminie Strzelce Krajeńskie w ciągu ostatnich lat. Dlatego też przewodnicząca Rady Miejskiej Jadwiga Janusz i burmistrz Mateusz Feder w imieniu urzędu i radnych oficjalnie przywitali nowych mieszkańców. Rodzice trojaczków otrzymali od miasta prezent w postaci pamperów oraz finansowy. 

- Gratulujemy rodzicom i życzymy, by córeczki zdrowo się chowały i przesypiały całe noce – mówi Mateusz Feder, burmistrz Strzelec Krajeńskich.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości