Pobiegnij z prezydentem Kubickim, wesprzyj leczenie chorej Ani

22 stycznia 2021, 11:12, Marcin Kluwak, redakcja@lubuskie24.pl
Bieganie po lesie w towarzystwie prezydenta Zielonej Góry Janusza Kubickiego, cz też sprzątanie mieszkania przez przewodniczące Sejmiku Lubuskiego można będzie wylicytować podczas akcji charytatywnej na rzecz chorej, 6-miesięcznej zielonogórzanki. Na jej leczenie potrzeba 9,5 miliona złotych.

6-miesięczna zielonogórzanka - Ania Orłowska chora na rdzeniowy zanik mięśni - postać ostra - SMA 1 – potrzebuje naszej pomocy. Z kwoty wymaganej do zakupu najdroższego leku świata, tj. 9,5 miliona złotych udało się do tej pory zebrać 2,5 miliona złotych. Liczy się każdy dzień, każda wpłata, każde działanie, każdy odruch serca.

Prezydent Zielonej Góry, Janusz Kubicki osobiście zaangażował się w zbiórkę pieniędzy na rzecz chorej Ani. Już w najbliższą sobotę, 23 stycznia na profilu zielonogórskiego Radia Index odbędą się licytacje, z których dochód zostanie w całości przeznaczony na leczenie Ani.

- Wylicytować będzie można między innymi bieganie ze mną po zielonogórskich lasach. Zapewniam, że nie będzie to łatwa przeprawa. Do wylicytowania będzie także sprzątanie mieszkania przez Przewodniczącą Sejmiku Lubuskiego - Wioletę Haręźlak czy trening z najsprawniejszym Radnym w Polsce - Rafałem Kaszą. Ciekawych licytacji jest dużo więcej – opowiada Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry.

Zbiórka na leczenie 6-miesięcznej Ani prowadzona jest też na portalu Siepomaga. Poniżej znajduje się bezpośredni link do strony na portalu:


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości