Mobilna scena WOŚP objedzie całą Zieloną Górę [rozkład jazdy]

29 stycznia 2021, 08:57, Marcin Kluwak, redakcja@lubuskie24.pl
źródło: acebook.com/wospzielonagora2021
W Zielonej Górze WOŚP zagra nie tylko on-line. Sztabowcy z Winnego Grodu wpadli na genialny pomysł. W czasach pandemii nie będzie stałej sceny, pod którą można będzie przychodzić. Tym razem scena przyjedzie do nas!

Wszyscy przenoszą się do sieci. W wielu miejscach będzie można zobaczyć przekazy na żywo ze sztabów. Będą aukcje, licytacje i koncerty. Ale w Zielonej Górze Scena Otwartych Serc, która przez wiele lat stała przy ratuszu, teraz będzie ruchoma.

- Szukaliśmy jakiejś formy, żeby to nie był tylko przekaz online, żeby coś się zadziało, żeby ludzie poczuli energię. To, co zawsze było na tej scenie – atmosfera rodzinna, wesoła, która miała bardzo fajne osiągnięcie również finansowe. W zeszłym roku to było 36 tys. zł. Bardzo fajny wynik – mówi na antenie Radia Index Agnieszka Opalińska z zielonogórskiego sztabu WOŚP.

Scena przyjedzie na praktycznie każde zielonogórskie osiedle. Wszystko za sprawą kolorowej ciężarówki. Jak informują organizatorzy, całość złoży się na 15 niepowtarzalnych, krótkich występów.

- Będziemy się przemieszczać, stawać dosłownie na chwilę. Będzie z nami DJ, muzyka i transmisja. Wystąpimy, policytujemy. Tir będzie kolorowy – dodaje Agnieszka Opalińska.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości