Pijany 33-latek wjechał bmw w ogrodzenie

29 stycznia 2021, 11:35, redakcja@lubuskie24.pl
foto: Lubuska Policja
Pijany 33-latek chciał poszaleć na parkingu w Krośnie Odrzańskim. Swoją „zabawę” zakończył na ogrodzeniu pobliskiej jednostki wojskowej. Kierujący bmw miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

W czwartek (28 stycznia) około 5.00 dyżurny krośnieńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kierującym, który uszkodził ogrodzenie jednostki wojskowej. Na miejscu okazało się, że siła uderzenia była duża i pojazd po pokonaniu płotu, zatrzymał się na terenie jednostki. Jak ustalono, kierującym bmw był 33-latek, który w chwili badania miał ponad 1,5 promila alkoholu. Mężczyzna w rozmowie z policjantami przyznał się do kierowania, a także zrelacjonował całe zdarzenie, z którego wynikało, iż w trakcie jeżdżenia dla zabawy po parkingu, w pewnym momencie samochód wpadł w poślizg i uderzył w ogrodzenie, niszcząc je. Kierujący jazdę zakończył na terenie wojskowym.

Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny samochodu. Auto zostało zabezpieczone na policyjnym parkingu. Policjanci po zakończeniu czynności w sprawie zniszczenie ogrodzenia, a także prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości przez 33-latka, skierują sprawę do sądu.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości