Po napadzie na Żabkę policja publikuje nagranie

2 lutego 2021, 13:53, redakcja@lubuskie24.pl
foto: KMP W Gorzowie
Gorzowscy policjanci intensywnie pracują nad sprawą rozboju i poszukują mężczyzny, który został zarejestrowany przez kamery monitoringu podczas zdarzenia, do którego doszło w Wawrowie. Mężczyzna w masce groził nożem pracownikowi, a następnie zabrał pieniądze, alkohol i papierosy. Ktokolwiek rozpoznaje sprawcę, proszony jest o kontakt z gorzowskimi policjantami. Każda informacja może być niezwykle cenna.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 1 lutego 2021 przed godziną 18. Funkcjonariusze otrzymali informację, że do sklepu w Wawrowie wszedł zamaskowany mężczyzna i groził pracownikom nożem. W rezultacie tego zdarzenia zabrał kilkaset złotych, dwie butelki alkoholu i kilkadziesiąt paczek papierosów, a następnie wyszedł ze sklepu.

W poszukiwania sprawcy ruszyły policyjne patrole mundurowych, a także kryminalni. Do działań wezwano także przewodnika z psem. Wstępnie ustalone informacje zostały przekazane funkcjonariuszom wszystkich pionów. Śledczy pracowali na miejscu zdarzenia, by zabezpieczyć jak najwięcej śladów, które mogą doprowadzić do sprawcy. Wśród cennych materiałów dowodowych jest zapis monitoringu, na którym widać mężczyznę, mającego na twarzy maskę. Śledczy zdecydowali, by udostępnić nagranie. Każda informacja może być cenna, dlatego prosimy o kontakt z policjantami gorzowskiej komendy pod numerem telefonu 112 lub 47 79 12511


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości