"Animalsi" szukają osoby, która wyrzuciła koty na cmentarzu

3 lutego 2021, 14:53
fot. OTOZ Animals Gorzów
OTOZ Animals z Gorzowa szuka osoby, która wyrzuciła na cmentarzu w Tarnowie cztery domowe koty. Trzy z nich udało się odłowić, natomiast jeden kot wciąż pozostaje na cmentarzu. Obrońcy zwierząt podkreślają, że zwierzęta na cmentarzu skazane są na pewną śmierć.

Jak informuje OTOZ Animals z Gorzowa ktoś wyrzucił na cmentarzu w Tarnowie w gminie Lubiszyn cztery koty. Obrońcy zwierząt szukają osoby, która jest odpowiedzialna za porzucenie zwierząt na pewną śmierć. 

- Są to domowe, oswojone koty. Czy ktoś je rozpoznaje? Co do tego, że był to zamierzony czyn porzucenia nie ma najmniejszych wątpliwości! Aktualnie mamy ogromne mrozy, będą jeszcze większe. A ktoś, bez skrupułów, porzucił domowe koty nie mające zimowego, grubego futra, nie dając im żadnej szansy na schronienie się przed mrozem. Trzy z czterech kotów udało się nam odłowić, to dwie kotki i jeden kocurek. Nadal szukamy czwartego kotka, który w szoku szuka ciepła, jedzenia i tylko czasem pojawia się w miejscu porzucenia – opisuje sytuację OTOZ Animals Inspektorat Gorzów.

Dlatego też proszą mieszkańców Tarnowa oraz okolicznych miejscowości o informację, kto mógł porzucić zwierzęta na cmentarzu. OTOZ  Animals gwarantuje pełną anonimowość. Kontaktować się można pod numerem tel. 606 309 031 lub 664 125 239.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości