Złodzieje podpalili bankomat i prawdopodobnie ukradli pieniądze [zdjęcia]

5 lutego 2021, 10:47
fot. OSP Cybinka
W piątek w nocy doszło do podpalenia bankomatu przy ul. Krośnieńskiej w Cybince. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja, pogotowie gazowe i energetyczne. Bankomat został całkowicie zniszczony, natomiast złodzieje prawdopodobnie ukradli pieniądze.

W piątek 5 lutego o godz. 3.48 dyżurny słubickiej straży pożarnej dostał zgłoszenie o pożarze bankomatu znajdującego się sklepie Biedronka przy ul. Krośnieńskiej w Cybince. Na miejsce został wysłany zastęp OSP Cybinka oraz JRG w Słubicach. A także policja, pogotowie gazowe i energetyczne. 

- Kiedy dotarliśmy na miejsce, urządzenie w całości było objęte ogniem. Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia pożar ugaszony został przy wykorzystaniu gaśnic proszkowych. Dzięki szybkiej interwencji ogień nie zdołał rozprzestrzenić się na pozostałą część budynku. W wyniku pożaru doszło do powstania dużego zadymienia wewnątrz obiektu, przez co dodatkowo dokonaliśmy jego oddymienia przy wykorzystaniu wentylatora oddymiającego oraz przeszukania pod kątem obecności osób poszkodowanych – opowiadają strażacy z OSP Cybinka.

Obecnie na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia. - Na ten moment nie udzielamy informacji na ten temat – komentuje krótko Magdalena Jankowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

Wszystko wskazuje na to, że złodzieje ukradli pieniądze znajdujące się w środku. Natomiast bankomat został podpalony, aby zatrzeć ślady.

Fotoreportaż


1/4 Podpalony bankomat w Cybince

1/4 Podpalony bankomat w Cybince

2/4 Podpalony bankomat w Cybince

2/4 Podpalony bankomat w Cybince

3/4 Podpalony bankomat w Cybince

3/4 Podpalony bankomat w Cybince

4/4 Podpalony bankomat w Cybince

4/4 Podpalony bankomat w Cybince

Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości