Pożar i zderzenie dwóch ciężarówek na S3 [zdjęcia]

23 lutego 2021, 06:13, Marcin Kluwak, redakcja@lubuskie24.pl
fot. Pomoc Drogowa Anhol
Groźne zdarzenia drogowe na ekspresowej S3 w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego. Na 109 kilometrze tej trasy w kierunku Gorzowa doszło do pożaru samochodu ciężarowego. Gdy już pożar został opanowany, tuż obok zderzyły się dwie ciężarówki.

Do zdarzenia drogowego na trasie ekspresowej S3 doszło tuż przed godziną 4 rano. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, na pasie ruchu w kierunku Gorzowa doszło do pożaru jednej z ciężarówek. Najprawdopodobniej od zatartych łożysk zapaliła się naczepa samochodu, w której przewożone były części Gdy już pożar został opanowany i straż pożarna odjechał z miejsca zdarzenie, w tym samym miejscu doszło do innego zdarzenia. Jadąc pasem szybkim, kierujący samochodem ciężarowym, z nieznanych przyczyn uderzył w tył drugiej ciężarówki. W obu zdarzeniach na szczęście nikomu nic się nie stało.

Droga ekspresowa S3 pomiędzy węzłami Skwierzyna Zachód a Gorzów Wielkopolski Południe jest w tym momencie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin. W tej chwili na miejsce zdarzenia dojeżdżają specjalistyczne pojazdy pomocy drogowej, które zabierać będą zniszczone pojazdy.

Aktualizacja godzina 10:55 - Droga S3 jest już całkowicie przejezdna

Fotoreportaż


1/4 Pożar i wypadek dwóch ciężarówek na S3

1/4 Pożar i wypadek dwóch ciężarówek na S3

2/4 Pożar i wypadek dwóch ciężarówek na S3

2/4 Pożar i wypadek dwóch ciężarówek na S3

3/4 Pożar i wypadek dwóch ciężarówek na S3

3/4 Pożar i wypadek dwóch ciężarówek na S3

4/4 Pożar i wypadek dwóch ciężarówek na S3

4/4 Pożar i wypadek dwóch ciężarówek na S3

Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości