Dzielnicowy zorganizował zbiórkę ciepłej odzieży dla potrzebujących

24 lutego 2021, 12:27, redakcja@lubuskie24.pl
foto: Lubuska Policja
Dzielnicowy z Nowej Soli zorganizował zbiórkę ciepłej odzieży, którą przekazał osobom potrzebującym. Do działań chętnie przyłączyli się mieszkańcy miasta. Dary zostały przewiezione do noclegowni.

Policjant Rewiru Dzielnicowych z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli, sierżant sztabowy Rafał Wójcik zorganizował zbiórkę odzieży dla osób przebywających w noclegowni. Mieszkańcy Nowej Soli wykazali się dobrym sercem i przekazali funkcjonariuszowi koce, kołdry, poduszki, pościel i ciepłą odzież wierzchnią, którą we wtorek, 23 lutego dzielnicowy przewiózł do noclegowni. Wszystko trafi do najbardziej potrzebujących osób. Z pewnością ten drobny gest pomoże najuboższym przeżyć zimowy okres.

Starajmy się pomagać, jak tylko możemy! Apelujemy do mieszkańców, aby zimą zwracać szczególną uwagę na osoby bezdomne, samotne czy też nietrzeźwe, które mogą stać się ofiarami mrozów. Jeden telefon na numer alarmowy 112 może uratować życie. Wszystkich prosimy o czujność i zainteresowanie osobami, które z uwagi na swój wiek, stan zdrowia, bezdomność lub nietrzeźwość mogą być narażone na działanie niskich temperatur. Ta pomoc nic nie kosztuje, a może ocalić czyjeś życie.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości