Szprotawa zaprasza motocyklistów. Zlot już w czerwcu

18 marca 2021, 12:13, Marcin Kluwak, lubuskie24.pl
źródło: freepick/jannoon028
Na szprotawskie błonia zjadą motocykliści z całej Polski. W dniach od 11 do 13 czerwca klub motocyklowy „Moto Szprotawa” organizuje coroczną imprezę dla fanów dwóch kółek. Atrakcji zapewne nie zabraknie.

- Niezwykli, serdeczni ludzie oraz wyjątkowy klimat – tak pokrótce scharakteryzować można Szprotawski Zloty Motocyklowy, który staje się solidną i rozpoznawalną marką. Zasługa w tym oczywiście Stowarzyszenia Moto Szprotawa, którego członkowie przez sześć sezonów swoją ciężką pracą udowadniali, że warto wziąć udział w tym nietuzinkowym wydarzeniu – mówi burmistrz Mirosław Gąsik.

Otwarcie tegorocznej imprezy będzie miało miejsce w piątek, 11 czerwca. W tym dniu wystąpią Yellow Horse oraz Podróbka. Następnie zabawa w rytmie disco, która zakończy się wraz ze wschodem słońca. Sobotnia scena należeć będzie do zespołów Dormant Dissident oraz Anielski Orszak. Jak co roku, imprezę uatrakcyjnią parada motocykli, pokaz treningu Street Workout, przelot helikopterem, konkursy, gry i zabawy.

- Tegoroczny zlot zaplanowany został na czerwiec z powodu szalejącej jeszcze pandemii koronawirusa. Trzymam kciuki, aby nic nie stanęło na drodze do dobrej zabawy, a miłośnicy motorów z całej Polski licznie zapełnili szprotawskie błonia i hucznie świętowali sezon motocyklowy 2021 – dodaje burmistrz Szprotawy.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości