Kierujący renault zjechał na chodnik i śmiertelnie potrącił 42-latka

18 marca 2021, 12:59
fot. Shutterstock
W czwartkowe przedpołudnie na drodze krajowej nr 31 w miejscowości Golice w województwie lubuskim doszło do tragicznego wypadku. Kierujący samochodem osobowym marki renault zjechał na chodnik i śmiertelnie potrącił mężczyznę, który szedł chodnikiem.

W czwartek 18 marca o godz. 11.25 na drodze krajowej nr 31 w miejscowości Golice w powiecie słubickim doszło do tragicznego zdarzenia. Kierujący samochodem osobowym marki renault śmiertelnie potrącił pieszego, którzy szedł chodnikiem.

- Według wstępnych ustaleń 31-letni kierowca renault, który jechał od Kostrzyna nad Odrą w kierunku Słubic w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i wjechał na chodnik, gdzie śmiertelnie potrącił 42-letniego mężczyznę. Pieszy zginął na miejscu wskutek odniesionych obrażeń – mówi w rozmowie z portalem lubuskie24.pl Magdalena Jankowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

Na miejsce pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazd drogą z Lisowa do Kowalowa, a następnie drogą wojewódzką nr 139 do Górzycy.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości