Andrzej wyszedł z domu i zaginął. Służby czwarty dzień szukają zaginionego 32-latka

18 marca 2021, 14:37
fot. archiwum rodziny/OSP Rzepin
Od czterech dni policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach wspólnie ze strażą pożarną, w tym strażakami z OSP Rzepin szukają zaginionego 32-letniego Andrzeja z Rzepina. Mężczyzna wyszedł w niedzielny wieczór z domu i zaginął. Jak informuje rodzina, jest chory na epilepsję.

- Czwarty dzień poszukiwań Andrzeja Wieczora. Mimo nie najlepszych warunków, działania prowadzą wszystkie służby – informują strażacy z OSP Rzepin. Mężczyzna wyszedł z domu w Rzepinie w niedzielę 14 marca około godz. 23 i do chwili obecnej nie wrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna jest chory na epilepsję.

Dlatego też w poszukiwania 32-letniego Andrzeja Wieczora zaangażowali się nie tylko policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach, ale również strażacy, w tym OSP Rzepin, którzy przeszukują kolejną dobę tereny wokół Rzepina. 

- Mężczyzna ma 32 lata; 168 cm wzrostu; sylwetka szczupła; włosy ciemne z widocznymi zakolami, w chwili zaginięcia ostrzyżony na krótkiego "jeża". W dniu zaginięcia był ubrany w ciemną kurtkę z kapturem, spodnie typu jeans, białe buty sportowe – mówi Magdalena Jankowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Słubice.

Wszelkie informacje mogące pomóc w ustalenia losu zaginionego prosimy przekazać pod numer telefonu Komendy Powiatowej Policji w Słubicach – tel. 47 79 23 250, 47 79 23 238, a także Komisariatu Policji w Rzepinie tel. 47 79 23 400 lub 112.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości