Rusza żużlowa ekstraliga. Pierwsze mecze jeszcze w przedświąteczną sobotę

22 marca 2021, 13:41, Marcin Kluwak, lubuskie24.pl
Oba lubuskie zespoły żużlowe zainaugurują tegoroczne rozgrywki PGE Ekstraligi na wyjeździe. Falubaz zmierzy w Toruniu z miejscowym Apatorem. Wyjątkowo trudne zadanie czeka natomiast gorzowska Stal. Żółto-niebiescy jadą na pierwszy mecz do Leszna.

Ze względu na Święta Wielkanocne pierwsze mecze nowego sezonu nie zostaną rozegrane w piątek, jak to będzie miało miejsce w większości przypadków kolejnych rund rozgrywkowych, ale w sobotę i niedzielę.

Pierwszy mecz PGE Ekstraligi 2021 odbędzie się w Lublinie, gdzie miejscowy MOTOR podejmie ELTROX WŁÓKNIARZA Częstochowa (pierwszy wyścig zawodów o godz. 18:00, a przedmeczowe studio TV od godz. 17:00 Eleven Sports 2). Tego samego dnia ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz rozegra spotkanie z BETARD SPARTĄ Wrocław (studio TV od godz. 20:15, pierwszy wyścig o godz. 20:30 UWAGA Eleven Sports 2).

W niedzielę EWINNER APATOR Toruń zmierzy się z FALUBAZEM Zielona Góra (studio TV od godz. 16:00, a pierwszy wyścig od godz. 16:30), a potem FOGO UNIA Leszno podejmie MOJE BERMUDY STAL Gorzów (pierwszy wyścig o godz. 19:15, a studio od godz. 18:45). Oba mecze transmitować będzie nSport+.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości