Tragiczny wypadek na drodze z Gorzowa do Barlinka. Nie żyją dwie osoby

24 marca 2021, 10:56
fot. Marcin Kluwak
W środowy poranek na drodze wojewódzkiej nr 151 z Gorzowa do Barlinka doszło do tragicznego wypadku. W miejscowości Łubianka zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe. Niestety dwie osoby zginęły na miejscu. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

W środę 24 marca o godz. 9.40 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 151 prowadzącej z Gorzowa do Barlinka. W rejonie miejscowości Łubianka doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów marki opel. Na miejsce została wysłana policja, straż pożarna, pogotowie i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

- Kierujący samochodem opel astra jechał od strony Gorzowa w kierunku Barlinka. W pewnym momencie zjechał z niewiadomych przyczyn na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z oplem vectra. Niestety obaj kierowcy zginęli na miejscu – mówi Jacek Poleszczuk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu. 

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazd przez Karsko. Na miejscu pracuje prokurator. Utrudnienia potrwają jeszcze co najmniej 3 godziny.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości