Słupki na deptaku. Kolejny przetarg unieważniony

25 marca 2021, 14:33, Marcin Kluwak, lubuskie24.pl
zdjęcie poglądowe
Po raz drugi zielonogórski magistrat unieważnia postępowanie przetargowe dotyczące wybudowania na obszarze deptaka słupków ograniczających wjazd. Tak jak poprzednio, tym razem też nie wpłynęła żadna oferta. Czy więc szansa, że kiedykolwiek w centrum Zielonej Góry zamontowane zostaną te ograniczniki?

To już drugi przetarg, na który nie wpłynęła żadna oferta. Pierwszy miasto ogłosiło w grudniu 2020. Więcej o tym pisaliśmy w artykule pt.: Słupków chwilowo nie będzie. Do magistratu nie wpłynęła żadna oferta. Dzisiaj (25.03) minął termin składania ofert w drugim już przetargu. I znów, mimo wielu zapytań, nikt nie zdecydował się na złożenie oferty wybudowania słupków ograniczających wjazd na deptak.

W uzasadnieniu czytamy, że „postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r., poz. 2019 z późn. zm.), z uwagi na fakt, iż nie złożono żadnej oferty. W przedmiotowym postępowaniu do godz. 09:00 do dnia 25 marca br. nie wpłynęła żadna oferta.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości