Był poszukiwany za usiłowanie zabójstwa. Policja odnalazła ciało mężczyzny

27 marca 2021, 15:06
fot. Shutterstock
Od ponad tygodnia policjanci z Zielonej Góry szukali 43-letniego Mariusza Z., mężczyzny który usiłował zabić swoją byłą partnerkę. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia i porzucił w lesie swój pojazd. W sobotę 27 marca policjanci odnaleźli ciało poszukiwanego mężczyzny w okolicach Wolsztyna.

Wszystko wydarzyło się w piątek 19 marca we wsi Bojadła w powiecie zielonogórskim. 43-letni Mariusz Z. przyjechał z Wolsztyna do domu swojej byłej partnerki w Bojadłach. Mężczyzna nie mógł pogodzić się z rozstaniem z 23-letnią kobietą. Dlatego też Mariusz Z. usiłował zabić swoją byłą partnerkę. Kiedy kobieta straciła przytomność, mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia białym audi. Dzień później samochód został odnaleziony w lesie obok Lubięcina w powiecie nowosolskim.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania mężczyzny, ale ten przepadł jak kamień w wodzie. Dlatego też Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze zdecydowała się na opublikowanie wizerunku mężczyzny i komunikatu w sprawie poszukiwań. 

Jak się okazało, w sobotę 27 marca policjanci z wielkopolski odnaleźli ciało Mariusza Z. - Policjanci z Wolsztyna odnaleźli ciało poszukiwanego mężczyzny w jednej z miejscowości koło Wolsztyna – mówi Małgorzata Stanisławska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Według nieoficjalnych informacji, mężczyzna popełnił samobójstwo. Prawdopodobnie powiesił się. Na miejscu pracuje prokurator i grupa dochodzeniowo-śledcza. 


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości