62-latek uderzył w tył przyczepy

30 listopada 2020, 10:47
fot. Wypadki Gorzów/Pomoc Drogowa 24h Mądry
Osobowy opel wjechał z impetem w tył przyczepy, na którym znajdowali się pracownicy porządkujący pas zieleni pomiędzy jezdniami. W wyniku zderzenia poszkodowany został jeden z pracowników. Mężczyzna trafił do szpitala.

W poniedziałkowy poranek 30 listopada przed godz. 10 przy Al. Konstytucji 3 Maja doszło do zdarzenia drogowego z udziałem kierowcy opla oraz ciągnika rolniczego z przyczepą. Kierujący oplem wbił się w przyczepę ciągnika. W wyniku zderzenia przyczepa przewróciła się na bok. Na miejsce została wysłana policja oraz pogotowie.

Jak się okazało, na lewym pasie Al. Konstytucji 3 Maja w stronę centrum miasta stał ciągnik z przyczepą. Wszystko przez to, że były prowadzone prace porządkowe na pasie pomiędzy jezdniami, a pracownicy w kamizelkach odblaskowych sprzątali liście.

- 62-letni kierowca opla wjechał w tył przyczepy, przy której znajdowali się pracownicy robiący porządki. Przyczepa na skutek uderzenia przewróciła się na bok. Jeden z pracowników interwencyjnych doznał obrażeń i został zabrany przez pogotowie do szpitala – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Kierujący oplem nie potrafił wytłumaczyć dlaczego doszło do zderzenia. Po zniszczeniach widać, że siła uderzenia była duża, a co za tym prędkość opla zapewne nie była przepisowa.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości