Konar drzewa spadł na jadący samochód

9 kwietnia 2021, 20:42
fot. OSP Kwilcz
W piątkowe popołudnie na drodze krajowej nr 24 w okolicach przejazdu kolejowego w Luboszu w powiecie międzychodzkim doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Konar drzewa spadł na kabinę samochodu dostawczego podczas jazdy. Na szczęście kierowcy nic poważnego się nie stało.

W piątek 9 kwietnia o godz. 13.04 dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Międzychodzie odebrał zgłoszenie o zdarzeniu na drodze krajowej nr 24 w okolicach przejazdu kolejowego w Luboszu. Na miejsce wysłano cztery zastępy straży pożarnej, policję i pogotowie. 

- Po dojeździe pierwszych jednostek straży pożarnej na miejsce zdarzenia okazało się, że konar drzewa spadł na kabinę samochodu dostawczego podczas jazdy. Strażacy zabezpieczyli teren działania, udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy kierowcy, który jak się okazało po udzieleniu medycznych czynności ratowniczych przez pogotowie, nie wymagał transportu do szpitala – opowiada Marcin Piechocki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Międzychodzie.

Na czas działań służb, droga w miejscu wypadku była zablokowana.

 


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości