Kierowca roztrzaskał volkswagena o drzewo. Mężczyzna zginął na miejscu

11 kwietnia 2021, 10:29
fot. KM PSP Gorzów
W niedzielę nad ranem przy ul. Północnej w Kostrzynie nad Odrą doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kierujący volkswagenem z bardzo dużą siłą uderzył w drzewo. Auto zostało całkowicie zniszczone. 28-letni kierowca nie miał szans na przeżycie, zginął na miejscu.

Dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie w niedzielę 11 kwietnia o godz. 4.08 o wypadku przy ul. Północnej w Kostrzynie nad Odrą - to teren gdzie odbywał się festiwal Pol'and'Rock. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i pogotowie.

Jak się okazało, kierujący volkswagenem passatem uderzył w drzewo. Kierowca nie miał szans na przeżycie, ponieważ siła uderzenia była ogromna. 28-letni mężczyzna zginął na miejscu.

W wyniku zderzenia z drzewem, części volkswagena zostały rozsypane w promieniu kilkudziesięciu metrów, natomiast przód pojazdu został całkowicie zmiażdżony aż do fotela kierowcy. 28-latek wypadł z z volkswagena - kiedy służby dojechały na miejsce, ciało mężczyzny leżało poza wrakiem pojazdu.

Na miejscu pracował prokurator i grupa dochodzeniowo-śledcza. Służby będą wyjaśniać, w jakich okolicznościach doszło do tragicznego wypadku.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości