Zagar przed meczem z Częstochową [wideo]

22 kwietnia 2021, 13:31, red, speedwaynews.pl
Przed meczem Włókniarza z Falubazem trenerzy obu ekip szykują zmiany w składach. Piotr Żyto awizował Mateusza Tondera, natomiast w ekipie Piotra Świderskiego ma pojechać Mateusz Świdnicki – informuje portal speedwaynews.pl

Debiutujący w tym roku jako senior wychowanek Falubazu zajął pozycję przeznaczoną dla zawodnika U24. Do tej pory Piotr Żyto wystawiał na niej Jana Kvěcha albo Damiana Pawliczaka. Tym razem jednak szansę otrzyma Tonder, który w ubiegłym roku nie tylko jeździł w Ekstralidze, ale też jako "gość" wzmacniał skład Kolejarza Opole.

W drużynie "Lwów" trener Świderski cierpi na nadmiar bogactwa wśród juniorów. W meczu z Fogo Unią Leszno i Jakub Miśkowiak, i Bartłomiej Kowalski stanęli a wysokości zadania. W składzie awizowanym zabrakło jednak miejsca dla tego drugiego - pod numerem 15. widnieje nazwisko Mateusza Świdnickiego, który jako numer 16. w pierwszym spotkaniu nie przejechał ani jednego biegu. Szansę na rehabilitację będą mieli pozostali uczestnicy meczu z Unią, w którym jedynie Leon Madsen zdobył dwucyfrową liczbę punktów.

Matej Zagar był gościem na konferencji prasowej. Słoweniec odpowiedział na pytania dotyczące sobotniego meczu w Częstochowie, swojego stanu zdrowia, wyników w sezonie 2021 i zmian w kalendarzu cyklu Grand Prix.

Źródło: speedwaynews.pl, Falubaz Zielona Góra


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości