Wiadomości › Na Sygnale

Poważny wypadek na S3. Nieprzytomnego kierowcę strażacy wycinali z auta

11 grudnia 2020, 14:54
Na trasie S3 ze Skwierzyny w kierunku Gorzowa doszło do poważnego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – opla i fiata. Kobieta kierująca oplem z niewyjaśnionych przyczyn uderzyła we fiata zaparkowanego na pasie awaryjnym. Strażacy przy użyciu specjalistycznego sprzętu wycinali nieprzytomnego mężczyznę z auta. Poszkodowany kierowca opla został zabrany śmigłowcem LPR do szpitala w Gorzowie.

Zabił brata, a następnie ukrył się w lesie

11 grudnia 2020, 13:21
Na początku tygodnia doszło do zabójstwa w Zielonej Górze. Jak się okazało, 65-letni mężczyzna zabił swojego o dwa lata starszego brata, zadając mu cios nożem prosto w szyję. Mężczyzna po dokonaniu zbrodni, uciekł z mieszkania i ukrył się w lesie. Policjantom udało się odnaleźć i zatrzymać 65-latka. Mężczyzna jest doskonale znany policji. Okazało się, że siedział już w więzieniu za inne zabójstwo.

Zatrzymano sprawców kradzieży sprzętu spod szpitala w Drezdenku

11 grudnia 2020, 08:38
Ukradli dwie nagrzewnice i lampy halogenowe ze szpitala powiatowego w Drezdenku. Sprzęt służył pracownikom i pacjentom szpitala, leczącego chorych na koronawirusa. Mężczyźni wpadli, bo nagrały ich kamery monitoringu. Ustalenie ich tożsamości było tylko kwestią czasu.

Wypadek koło Zielonej Góry. Kobieta wbiegła wprost pod citroena

10 grudnia 2020, 14:15
W czwartkowy poranek w miejscowości Płoty koło Zielonej Góry doszło do wypadku. Samochód osobowy marki citroen potrącił 26-latkę. Jak się okazało, kobieta wbiegła na drogę w niedozwolonym miejscu.

Pożar w Bronowicach. Dwie osoby w szpitalu

9 grudnia 2020, 18:51
Groźny pożar w Bronowicach pod Strzelcami Krajeńskimi. Do zdarzenia doszło w środowe popołudnie. Doszczętnie spłonął jeden z garaży w miejscowości. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Zabójstwo w Zielonej Górze. Brat zabił brata zadając cios nożem

9 grudnia 2020, 14:44
W poniedziałek w jednym z mieszkań w Zielonej Górze doszło do zabójstwa podczas libacji alkoholowej. Jak się okazało, sprawcą jest brat ofiary. Mężczyzna zadał swojemu bratu cios nożem w szyję. Został zatrzymany i usłyszał zarzut zabójstwa. Sąd zdecyduje czy zostanie tymczasowo aresztowany.

Gorzów: Pasażer zmarł w autobusie komunikacji miejskiej

9 grudnia 2020, 11:34
Do dramatycznego zdarzenia doszło w środowe przedpołudnie w autobusie komunikacji miejskiej przy ul. Kazimierza Wielkiego w Gorzowie. Pasażer, który biegł do autobusu, zasłabł po tym jak wsiadł do środka pojazdu. Niestety pomimo podjętej reanimacji przez kierowcę autobusu i załogę pogotowia, mężczyzna zmarł.

Handlowali narkotykami w Zielonej Górze. Wpadli w ręce CBŚP

8 grudnia 2020, 14:29
Rozprowadzali narkotyki w Zielonej Górze i Świebodzinie. Działali też w innych rejonach naszego kraju. 21 osób wpadło w ręce CBŚP pod koniec listopada 2020 roku.

Próbował ukraść katalizator. Został zatrzymany na gorącym uczynku

8 grudnia 2020, 09:03
Gorzowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który przy ul. Okulickiego w Gorzowie próbował ukraść katalizator z osobowego fiata. Złodziej został złapany na gorącym uczynku, miał przy sobie piłę oraz latarkę. 23-latek usłyszał zarzut usiłowania kradzieży.

Zielona Góra: Znaleziono zwłoki mężczyzny. To było zabójstwo

7 grudnia 2020, 18:14
Dwie osoby zatrzymane po zabójstwie, do jakiego doszło w jednym z bloków w Zielonej Górze. W mieszkaniu znaleziono zwłoki mężczyzny.


Fotoreportaże