Wiadomości › Na Sygnale

Kierująca seatem uderzyła w drzewo. Auto zaczęło się palić

7 grudnia 2020, 13:44
W poniedziałkowe przedpołudnie na drodze wojewódzkiej nr 277 koło Sulechowa doszło do poważnego wypadku. Kobieta kierująca samochodem osobowym marki seat w pewnym momencie zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. W wyniku uderzenia, pojazd zaczął płonąć. Na szczęście poszkodowanej kobiecie udało się opuścić objęte ogniem auto.

Miał stanąć przed sądem za poćwiartowanie zwłok swojej partnerki. Mężczyzna zaginął

7 grudnia 2020, 11:30
Policja prowadzi poszukiwania Tadeusza M., oskarżonego o poćwiartowanie zwłok swojej partnerki oraz m.in. wyłudzenie renty. 68-latek miał odpowiadać z wolnej stopy, ale w połowie listopada mężczyzna dosłownie przepadł. Natomiast na początku grudnia Ośrodek Pomocy Społecznej w Skwierzynie zgłosił jego zaginięcie.

W Gorzowie złodziej ukradł skarbonkę z napiwkami

4 grudnia 2020, 21:49
Do tej zuchwałej kradzieży doszło w środowe popołudnie w jednej z restauracji w Gorzowie. Złodziej wszedł do sklepu i ukradł znajdującą się na ladzie barowej skarbonkę z napiwkami. Właściciele restauracji upublicznili film w sieci i apelują o pomoc w rozpoznaniu złodzieja.

Słubice: z trzema promilami uciekał przed policją

2 grudnia 2020, 12:21
54-letni mężczyzna wpadł w ręce policji przez własną głupotę. Kompletnie pijany jechał z nadmierną prędkością. Był też poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Pracowała jako sprzątaczka, okradała swoich pracodawców

2 grudnia 2020, 11:15
To miał być pomysł na łatwy zarobek. 40-letnia mieszkanka powiatu wolsztyńskiego ogłaszała się na portalach, że oferuje usługi sprzątania mieszkań. Jak się okazało, zatrudnienie znalazła w kilku mieszkaniach w Zielonej Górze. Jednak z pomieszczeń, które sprzątała, nie znikał jedynie brud.

Przewozili w bagażniku 10 kilogramów marihuany. Wpadli za prędkość

1 grudnia 2020, 08:39
Blisko 10 kg marihuany przewoził w swoim samochodzie 32-letni mężczyzna, który wpadł podczas kontroli na DK22 w powiecie sulęcińskim. Policjanci zatrzymali luksusowy samochód, którego kierowca przekroczył znacznie prędkość.

Młodzi mężczyźni brutalnie pobili 85-latkę w Zielonej Górze

30 listopada 2020, 13:32
Bili po twarzy i kopali 85-letnią kobietę, która od ciosów straciła przytomność. Sprawcami byli młodzi zielonogórzanie, którzy zażądali od starzej kobiety pieniędzy. Dzięki szybkiej reakcji świadków udało się zatrzymać groźnych przestępców.

62-latek uderzył w tył przyczepy

30 listopada 2020, 10:47
Osobowy opel wjechał z impetem w tył przyczepy, na którym znajdowali się pracownicy porządkujący pas zieleni pomiędzy jezdniami. W wyniku zderzenia poszkodowany został jeden z pracowników. Mężczyzna trafił do szpitala.

Zabił swoich rodziców. Zrobił to tępym narzędziem

30 listopada 2020, 08:36
42-latek z Jenina, który w miniony piątek zabił swoich rodziców, usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Zabójstwo w Jeninie. Znaleziono dwa ciała

27 listopada 2020, 12:53
W piątkowe przedpołudnie w Jeninie koło Gorzowa doszło do szokującego odkrycia. W jednym z domów znaleziono ciało kobiety i mężczyzny. Do sprawy została zatrzymana jedna osoba. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza i prokurator.


Fotoreportaże