Wiadomości › Na Sygnale

Gwałciciel z Lubska aresztowany na 3 miesiące

12 stycznia 2021, 22:02
Bulwersujące wydarzenia w Lubsku w powiecie żarskim. Tamtejszy Sąd Rejonowy aresztował 57-letniego mieszkańca tej miejscowości, który podejrzany jest o gwałt na 7-letniej dziewczynce. Do tego czynu miało dojść 6 stycznia.

Szokujące okoliczności tragedii w Zielonej Górze. Zabił byłą żonę za pomocą tłuczka i noża

12 stycznia 2021, 12:50
Znamy wyniki sekcji zwłok 68-letniej kobiety, która została zabita przez swojego byłego męża, który następnie popełnił samobójstwo skacząc z okna wieżowca. Okazało się, że mężczyzna zadał ciosy swojej byłej żonie za pomocą kuchennego tłuczka i noża. Po przeprowadzeniu całego postępowania sprawa zostanie umorzona z uwagi na śmierć sprawcy.

Wypadek na DK22. Kierujący citroenem uderzył w ciężarówkę

11 stycznia 2021, 19:21
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 22 i drogi wojewódzkiej nr 134 w powiecie sulęcińskim. Kierujący dostawczym citroenem najechał na tył ciężarówki. Poszkodowany kierowca citroena został zabrany śmigłowcem LPR do szpitala w Gorzowie.

Pożar suszarni węgla kamiennego w Sienawie

11 stycznia 2021, 18:47
W niedzielny wieczór strażacy walczyli z pożarem w Kopalni Węgla Brunatnego w Sieniawie w powiecie świebodzińskim. Paliły się maszyny elektryczne oraz stalowe elementy konstrukcyjne hali. Aby ugasić ogień, strażacy musieli użyć specjalnej piany gaśniczej.

Pożar domu w Skwierzynie. Budynek nie nadaje się do użytku [zdjęcia]

11 stycznia 2021, 16:45
Do poważnego pożaru domu jednorodzinnego doszło w poniedziałkowe południe w Skwierzynie. Ogień objął cały dach budynku, a akcja gaśnicza trwała kilka godzin. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

23-letni pirat drogowy zatrzymany pod Krosnem

11 stycznia 2021, 11:21
Dzielnicowi z Krosna Odrzańskiego ruszyli w pościg za kierowcą peugeota, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna uciekając stwarzał zagrożenie dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a po porzuceniu pojazdu kontynuował ucieczkę pieszo.

Zabił byłą żonę, a następnie wyskoczył z okna wieżowca

10 stycznia 2021, 16:11
Znamy więcej szczegółów na temat tragedii do której doszło w sobotni wieczór w Zielonej Górze. Prokuratura prowadzi postępowanie pod kątem zabójstwa. Według ustaleń śledczych, 77-letni mężczyzna najpierw zabił swoją byłą żonę, a następnie sam popełnił samobójstwo wyskakując z okna wieżowca.

Śmiertelne potrącenie 72-letniej kobiety

9 stycznia 2021, 10:25
W sobotni poranek przy ul. Poznańskiej w Krośnie Odrzańskim doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kierująca audi potrąciła 72-letnią kobietę na pasach. Niestety pomimo reanimacji, nie udało się uratować życia pieszej.

Ktoś w nocy zaatakował mężczyznę. Policja szuka świadków

8 stycznia 2021, 18:21
Zielonogórscy policjanci zajmują się sprawą mężczyzny, który w nocy z czwartku na piątek doznał obrażeń zadanych nożem. Mężczyzna ma rany cięte m.in. nóg i rąk. Policja prosi osoby, które mogą mieć jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia o kontakt.

Policjanci ostrzegają – jutro kaskadowe pomiary prędkości

8 stycznia 2021, 16:14
Jeżeli wybieracie się jutro w podróż, uważajcie na drogach. Szczególnie na zielonogórskich krajówkach, bo tam będziecie mogli napotkać kaskadowe pomiary prędkości. Charakterystyczne dla tej akcji jest to, że policyjne patrole rozmieszczone są co kilka kilometrów i mają za zadanie zatrzymywać tzw. piratów drogowych.


Fotoreportaże