Wiadomości

Tragiczny wypadek koło Krosna Odrzańskiego. Zmarła druga osoba

2 stycznia 2021, 11:45
W Nowy Rok na drodze pomiędzy miejscowościami Sarbia i Czarnowo koło Krosna Odrzańskiego doszło do tragicznego wypadku – volkswagen golf uderzył w drzewo. Na miejscu zginął 27-letni pasażer auta, natomiast 20-letni kierowca i 18-letni pasażer zostali w ciężkim stanie zabrani do szpitala. Niestety lekarzom nie udało się uratować życia kierowcy volkswagena i młody mężczyzna zmarł w szpitalu.

Kolejowa szansa dla Szprotawian

2 stycznia 2021, 11:34
Plany reaktywacji szprotawskiej kolei stają się coraz bardziej realne. Projekt rewitalizacji linii kolejowej nr 14 na odcinku Szprotawa – Żagań, zgłoszony przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego, zakwalifikowany został do II etapu programu „Kolej Plus”.

Potężny pożar kamienicy w Sulęcinie. Cztery rodziny straciły dach nad głową [zdjęcia]

2 stycznia 2021, 11:04
W piątkowy wieczór 1 stycznia doszło do pożaru kamienicy w zabudowie szeregowej na placu Czarneckiego w Sulęcinie. Całkowitemu spaleniu uległo mieszkanie na poddaszu, w którym wybuchł ogień, a także konstrukcja dachu. Ogień przeniósł się również na sąsiednie budynki, gdzie strawił również dachy. Akcja gaśnicza trwała 9 godzin i uczestniczyło w niej 17 zastępów straży pożarnej.

Pożar kamienicy w Sulęcinie. Dwie osoby zatruły się dymem

1 stycznia 2021, 20:49
W piątkowy wieczór na placu Czarneckiego w Sulęcinie doszło do pożaru kamienicy. Ogień objął dach budynku. Na miejscu jest obecnie 12 zastępów straży pożarnej. Trwa akcja gaśnicza.

Żużlowcy rywalizowali w telewizyjnym studiu. Kto wygrał?

1 stycznia 2021, 14:48
Stal Gorzów pokonuje Falubaz Zielona Góra w noworocznym odcinku Familiady. Specjalnie wydanie programu wyemitowała telewizja publiczna. W finale spotkali się przedstawiciele obu drużyn – udało im się wygrać 26 tysięcy złotych.

Tragiczny wypadek pod Krosnem Odrzańskim. Nie żyje jedna osoba

1 stycznia 2021, 14:36
Na drodze gminnej pod Krosnem Odrzańskim doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Kierujący osobowym volkswagenem, z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Jedna osoba zginęła na miejscu.

Pożar samochodu. W środku zwęglone zwłoki

1 stycznia 2021, 10:37
Pożar samochodu pod Gorzowem Wielkopolskim. Na jednej z prywatnych posesji w Różankach w gminie Kłodawa doszło do pożaru samochodu osobowego. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że w aucie spłonął mężczyzna. Na miejscu trwają działania służb ratunkowych.

Strażacy uratowali łabędzia z pułapki

31 grudnia 2020, 11:54
Do nietypowej interwencji straży pożarnej doszło w środowe popołudnie w miejscowości Cybinka. W śluzie pomiędzy dwoma stawami utknął łabędź, który nie był sam w stanie się wydostać. Po kilkunastu minutach akcji, strażakom udało się uratować łabędzia.

Strzelił sobie pistoletem w oko. Śrut utkwił w mózgu

31 grudnia 2020, 11:46
Weekendowa impreza zakończona tragedią. W nocy z 18 na 19 grudnia w Lubsku w powiecie żarskim doszło do nieszczęśliwego zdarzenia. 18-letni chłopak strzelił sobie pistoletem na śrut w oko. Po tygodniu walki o jego życie zmarł w szpitalu.

Petarda wybuchła w ręce 4-latka. Dziecko straciło dwa palce

31 grudnia 2020, 11:05
Do dramatycznego zdarzenia doszło na terenie Międzyrzecza. W jednym w mieszkań doszło do wybuchu petardy w ręce 4-letniego chłopca. Dziecko zostało zabrane do szpitala, niestety straciło dwa palce. Policja pod nadzorem prokuratury prowadzi postępowanie pod kątem narażenia dziecka na utratę życia lub zdrowia.


Fotoreportaże