Wiadomości › Zielona Góra

Pożar forda w lesie. W bagażniku znaleziono kości i łopaty

22 listopada 2020, 15:44
W niedzielny poranek dyżurny zielonogórskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze samochodu w lesie. Strażacy po ugaszeniu ognia, znaleźli w bagażniku kości oraz łopaty. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora.

Aresztowanie nauczyciela: „To szok dla naszej wspólnoty”

18 listopada 2020, 15:38
W Zielonej Górze od wtorkowego popołudnia nie mówi się praktycznie o niczym innym. Po informacji, jaka ukazała się w sieci, dotyczącej zatrzymania jednego z nauczycieli SP numer 21, głos zabrała dyrekcja placówki.

Nauczyciel - pedofil? Lubuska policja zatrzymała mężczyznę

17 listopada 2020, 21:35
Miał nagrywać materiały pornograficzne z udziałem dzieci. Nauczyciel z jednej z zielonogórskich podstawówek usłyszał zarzuty związane z pedofilią. Trafił za kratki na trzy miesiące.

Przed szpitalem w Zielonej Górze stanęły kontenery

17 listopada 2020, 17:27
Do Szpitala Uniwersyteckiego dotarły dziś kontenery do triażu przekazane przez polski rząd. To efekt rozmów marszałek Elżbiety Anny Polak z b. premier Jadwigą Emilewicz.

Poseł obraził protestujące kobiety. Te "ostro" odpowiedziały

7 listopada 2020, 15:40
Zielonogórski poseł Prawa i Sprawiedliwości Jerzy Materna zamieścił na swoim prywatnym koncie na facebooku wpis obrażający kobiety biorące udział w protestach przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego. To spotkało się z ostrą reakcją kobiet, które oburzyło zdjęcie udostępnione przez posła. Dlatego też na jego biurze pojawiły się kartki z wulgarnymi hasłami.


Fotoreportaże