Wiadomości › Na Sygnale

Groźny wypadek na DK22. Zderzyły się dwie ciężarówki

22 września 2023, 18:03
Do groźnego zdarzenia drogowe na DK22 doszło w piątkowe popołudnie. W okolicach Lemierzyc tuż przy skrzyżowaniu na Słubice zderzyły się ze sobą dwa samochody ciężarowe. Na miejsce zadysponowano też śmigłowiec LPR.

Niebezpieczne odpady z Niemiec porzucane tuż przy granicy

22 września 2023, 12:23
Ktoś podrzucił niebezpieczne odpady w okolicach autostrady A2 przy przejściu granicznym w Świecku. Osoba odpowiedzialna za porzucenie takich odpadów może być surowo ukarana, grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 12.

Policyjny pościg za volkswagenem. Kierowca miał trzy zakazy kierowania

11 września 2023, 09:53
Kierujący volkswagenem pędził 100 km/h przez miejscowość Gardzko. Policjanci próbowali zatrzymać kierowcę do kontroli, ale ten zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany. Okazało się, że 32-latek ma na swoim koncie aż trzy zakazy prowadzenia pojazdów. Grozi mu do 5 lat więzienia. Ponadto został ukarany mandatem w wysokości 2 tys. zł.

Zbezcześcił grobowiec. Policjanci szybko wpadli na jego trop

10 września 2023, 13:04
W ciągu kilku godzin zidentyfikowali i zatrzymali osobę podejrzaną o dewastację grobowca. Szacowane straty materialne wynikające z tego aktu wandalizmu mogą sięgać kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Śmiertelny wypadek. Audi rozpadło się na pół po uderzeniu w drzewo [zdjęcia]

31 sierpnia 2023, 13:40
Na drodze Myszęcin - Szczaniec doszło do śmiertelnego wypadku. Kierujący samochodem osobowym marki audi uderzył z impetem w drzewo. Siła uderzenia była ogromna, ponieważ auto zostało rozerwane na pół. Na miejscu zginął 37-letni mężczyzna kierujący audi.

Wrzucił pocisk przeciwpancerny do pieca i uciekł. Doszło do wybuchu

31 sierpnia 2023, 11:49
Policjanci zatrzymali 47-latka, który wrzucił pocisk przeciwpancerny do rozpalonego pieca, co doprowadziło do wybuchu. Mężczyzna uciekł, zanim na miejsce przyjechały służby. Jak się okazało, miał w swoim domu cały arsenał broni i amunicji z czasów II wojny światowej.

Wrzucił granat do pieca w domu. Doszło do wybuchu

28 sierpnia 2023, 11:27
W miejscowości Smardzewo w powiecie świebodzińskim doszło do wybuchu na terenie jednej z posesji. Okazało się, że mężczyzna wrzucił do pieca granat, który eksplodował. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Posesję zabezpiecza patrol saperski, ewakuowano też okolicznych mieszkańców, ponieważ odnaleziono jeszcze jeden niewybuch.

Pokłóciła się z partnerem. Postanowiła iść pieszo drogą ekspresową S3 [film]

28 sierpnia 2023, 10:44
Policjanci z Międzyrzecza zatrzymali kobietę, która szła pasem awaryjnym drogi ekspresowej S3 w kierunku Gorzowa. Tłumaczyła się, że pokłóciła się z partnerem, dlatego postanowiła iść dalej pieszo. Kobieta została ukarana mandatem karnym za swoje nieodpowiedzialne zachowanie.

Prawdziwy dziki zachód. Strzelał z do ludzi z jadącego samochodu

24 sierpnia 2023, 08:46
Zarzuty usiłowania zabójstwa, gróźb oraz zmuszania do określonego zachowania to najpoważniejsze, które usłyszał 34-letni mężczyzna ze Świebodzina. Mężczyzna strzelał z rewolweru przez okno jadącego pojazdu. Później groził mieszkańcom jednego z osiedli. Rewolwerowiec został szybko zatrzymany przez policjantów.

Pijany pieszy z walizkami wędrował w nocy autostradą A2

21 sierpnia 2023, 10:22
Policjanci z Sulęcina zatrzymali kompletnie pijanego 40-latka, który szedł pasem awaryjnym autostrady A2 wraz z walizkami. Mężczyzna, chociaż poruszał się pasem w kierunku Świecka, tłumaczył funkcjonariuszom, że idzie do Płocka. Został zatrzymany do wytrzeźwienia i ukarany mandatem w wysokości 1000 zł.