Wiadomości › Na Sygnale

Tragiczny finał poszukiwań. Nie żyje 69-latek

20 czerwca 2022, 11:30
Policjanci z Sulęcina, Zielonej Góry i Krosna Odrzańskiego przez dwa dni prowadzili zakrojone na szeroką skalę poszukiwania 69-letniego pana Piotra. Mężczyzna wybrał się w sobotę rowerem z Zielonej Góry do Boczowa. Niestety w pewnym momencie kontakt z 69-latkiem się urwał. W niedzielę wieczorem odnaleziono mężczyznę. Niestety pomimo długiej reanimacji, nie udało się uratować jego życia.

Ogromny pożar na składowisku odpadów

19 czerwca 2022, 13:58
W niedzielę 19 czerwca na terenie składowiska odpadów Celowego Związku Gmin CZG-12 w Długoszynie doszło do pożaru. Płonie 1 hektar śmieci, z ogniem walczy 15 zastępów straży pożarnej z powiatu sulęcińskiego i gorzowskiego.

Mężczyzna utonął na terenie dawnej żwirowni. Obowiązuje tam zakaz kąpieli [zdjęcia]

19 czerwca 2022, 12:19
W niedzielny poranek na terenie dawnej żwirowni niedaleko Kostrzyna nad Odrą utonął mężczyzna. Do tragedii doszło w miejscu, gdzie obowiązywał zakaz kąpieli. Na miejscu działały służby z powiatu gorzowskiego i myśliborskiego.

Nie żyje 2,5-letni chłopczyk. Dziecko wbiegło pod jadące auto

14 czerwca 2022, 19:50
Do tragedii doszło we wtorkowe popołudnie w Żaganiu. 2,5-letni chłopczyk wbiegł wprost pod jadące renault. Pomimo reanimacji, nie udało się uratować życia dziecka. Babcia, która opiekowała się chłopczykiem była pijana.

Afera w słubickim zakładzie pogrzebowym. Oszukiwali rodziny osób zmarłych

14 czerwca 2022, 09:54
Pobierali nienależne opłaty od rodzin osób zmarłych, przechowywali zwłoki w niewłaściwych warunkach sanitarno-epidemiologicznych. Nawet 12 lat w więzieniu mogą spędzić przedstawiciele jednego ze słubickich zakładów pogrzebowych, którym miejscowa prokuratura postawiła szereg zarzutów.

Passatem uciekał przed policją. Pościg ulicami Zielonej Góry [FILM]

10 czerwca 2022, 08:22
Miał w bagażniku pół kilometra drutu napowierzchniej trakcji kolejowej. Na widok policjantów zaczął uciekać, ale swoją szarżę zakończył po dłuższym pościgu. W międzyczasie uderzył w dwa samochody - w tym w jeden radiowóz.

Policyjny pościg za pijanym kierowcą seata. Groził policjantom maczetą, padły strzały

31 maja 2022, 10:16
Kierowca seata jechał bez świateł całą szerokością drogi. Podczas próby zatrzymania zaczął uciekać policjantom. Najpierw samochodem, później pieszo. Mężczyzna groził policjantom maczetą. Padły strzały ostrzegawcze, po których 39-latek został obezwładniony. Mężczyzna miał 1 promil alkoholu oraz znajdował się pod działaniem narkotyków.

74 mandaty za przekroczenie prędkości w jeden dzień. Szybka akcja zielonogórskiej policji

30 maja 2022, 11:35
Wydawałoby się, że wyższe mandaty, sięgające nawet 2500 złotych, skutecznie odstraszą piratów drogowych. Niestety, nic bardziej błędnego. Tylko w piątek zielonogórska drogówka zatrzymała 74 kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość.

Chciał skrócić sobie drogę. Rowerem podróżował po S3

30 maja 2022, 11:06
Skrajnie nieodpowiedzialnym zachowaniem wykazał się pewien rowerzysta, który postanowił wybrać się na wycieczkę drogą ekspresową S3 pomiędzy Międzyrzeczem a Skwierzyną.

Poważny wypadek pod Drezdenkiem. Motocyklista w szpitalu

30 maja 2022, 10:55
W Grotowie pod Drezdenkiem doszło do kolejnego poważnego wypadku drogowego. Tym razem z udziałem motocyklisty. 32-latek z niewyjaśnionych do tej pory przyczyn, doprowadził do wypadku. Z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.