Wiadomości › Na Sygnale

Oszukiwał metodą na Blik-a i wyłudził ponad 37 tys. zł. Został zatrzymany

20 października 2021, 10:46
Policjanci z Komendy Powiatowej w Słubicach we współpracy z funkcjonariuszami z Komisariatu III Policji w Gdańsku zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę podejrzanego o oszustwa metodą na Blik-a. 41-letni obywatel Ukrainy wyłudził ponad 37 tys. zł, usłyszał dwa zarzuty. Decyzją Sądu Rejonowego w Słubicach mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Chcieli wyjechać do Niemiec. Imigranci wpadli na granicy w Kostrzynie

19 października 2021, 15:08
Busa przewożącego 34 nielegalnych imigrantów zatrzymali na samej granicy funkcjonariusze Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej. Zdarzenia miało miejsce we wtorkowe popołudnie w Kostrzynie nad Odrą.

Niebezpieczny wypadek na skrzyżowaniu nagrała kamera monitoringu [film]

19 października 2021, 12:12
Kierujący alfą romeo zignorował czerwone światło na sygnalizacji świetlnej w Zielonej Górze i wjechał na skrzyżowanie doprowadzając do niebezpiecznego zderzenia z audi. Wszystko nagrały kamery monitoringu miejskiego. W wynik wypadku, ranna została pasażerka alfy romeo, która z urazem miednicy została zabrana do szpitala.

Tragiczny wypadek koło Nowej Soli. Zmarła 8-miesięczna dziewczynka

18 października 2021, 15:28
W niedzielę koło Nowej Soli doszło do dramatycznego wypadku. Kierujący skodą nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym audi. Wskutek wypadku ciężko ranna została 8-miesięczna dziewczynka podróżująca w audi. Niemowlę było reanimowane, a następnie przetransportowane śmigłowcem LPR do szpitala w Zielonej Górze. Niestety życia dziecka nie udało się uratować, zmarło w szpitalu.

Wypadek na S3 pod Międzyrzeczem

17 października 2021, 18:46
Do zdarzenia drogowego na 126 kilometrze drogi ekspresowej S3 doszło około godziny 17:30. Jak informuje GDDKiA, w zderzeniu dwóch pojazdów ucierpiały dwie osoby.

Wybuch gazu w zielonogórskim Marzęcinie

12 października 2021, 12:22
Do groźnego zdarzenia doszło we wtorkowe przedpołudnie w zielonogórskim Marzęcinie. W jednym z pomieszczeń nagromadził się gaz z nieszczelnej butli. W pewnej chwili doszło do wybuchu. Jedna osoba została poszkodowana.

Ta tragedia wstrząsnęła całym miastem. Policja wciąż szuka sprawcy

11 października 2021, 11:35
Trwają intensywne poszukiwania sprawcy niedzielnego wypadku drogowego, do którego doszło w Gorzowie. W sieci krąży już nazwisko oraz wizerunek domniemanego sprawcy. Jednak prokuratura i policja w tej sprawie wciąż milczą. Mieszkańcy miasta przynoszą znicze w miejsce, gdzie doszło do wypadku.

Tragedia w Gorzowie. 4-latek zabity tuż przed przejściem dla pieszych

10 października 2021, 18:50
Tragedia w samym centrum Gorzowa. Rozpędzony kierujący chevroletem wjechał w stojące na przejściu dziecko. 4-letni chłopiec zginął na miejscu.

17-latek za kierownicą citroena doprowadził do wypadku. Auto dachowało [zdjęcia]

9 października 2021, 12:48
Do dramatycznie wyglądającego wypadku doszło w piątkowy wieczór niedaleko Strzelec Krajeńskich. 17-latek kierujący citroenem, na łuku drogi stracił panowanie autem, wskutek czego pojazd dachował. Ciężko ranny nastolatek został zabrany śmigłowcem LPR do szpitala w Gorzowie. Ranna została również 18-letnia pasażerka citroena.

W parku znaleziono zwłoki mężczyzny

7 października 2021, 12:55
Do tragicznego odkrycia doszło we wtorkowy wieczór 5 października w parku miejskim w Strzelcach Krajeńskich. W parku znaleziono zwłoki mężczyzny. Przez kilka godzin na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Według nieoficjalnych informacji, mężczyzna był pracownikiem wesołego miasteczka, które rozstawiło się w strzeleckim parku.


Fotoreportaże