Wiadomości › Na Sygnale

Zielona Góra. 45-latka okradła śpiącego pacjenta w szpitalu

2 sierpnia 2021, 14:18
Zabrała śpiącemu pacjentowi torbę z pieniędzmi, dokumentami i kartami płatniczymi. 45-latka okradła pacjenta na oddziale Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze. Po kradzieży poszła prosto na stację benzynową, aby zrobić zakupy.

Pijany kierowca renault na S3. Jechał od barierki do barierki [film]

30 lipca 2021, 10:30
Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze doprowadził do zatrzymania pijanego kierowcy renault, który jechał trasą S3 mając w swoim organizmie 3 promile alkoholu. Kiedy mężczyzna wysiadł z samochodu nie mógł utrzymać się na nogach. Natomiast na drodze ekspresowej jechał bariery energochłonnej do drugiej, cudem unikając zderzenia z innymi pojazdami.

Handlarz narkotykami zatrzymany. Miał ponad kilogram amfetaminy

29 lipca 2021, 13:24
Zielonogórscy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który przechowywał w domu znaczne ilości narkotyków. Łącznie 26-latek ukrywał na swojej posesji ponad kilogram amfetaminy.

Kamery monitoringu nagrały dwa niebezpieczne potrącenia – pieszej i rowerzysty [film]

27 lipca 2021, 10:36
W ostatnim czasie w Zielonej Górze doszło do dwóch poważnych potrąceń z udziałem rowerzysty i 15-letniej pieszej. Obydwa zdarzenia miejsce przy ul. Wyszyńskiego w rejonie skrzyżowania z ul. Wiśniową. Wszystko zarejestrowały kamery monitoringu.

Mercedes uderzył w hondę na autostradzie A2. Jedno z aut dachowało [zdjęcia]

26 lipca 2021, 12:10
W poniedziałkowy poranek na 77 km autostrady A2 na pasie w kierunku Poznania doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – mercedesa i hondy. W wyniku zderzenia, honda dachowała. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja, pogotowie oraz dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Kierujący fordem uderzył w drzewo. W akcji śmigłowiec LPR

25 lipca 2021, 15:52
W niedzielne popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 199 ze Skwierzyny do Świniar doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki ford. Dwie osoby zostały ranne. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja, pogotowie i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Złodzieje wysadzili bankomat i ukradli pieniądze

23 lipca 2021, 13:42
Do zdarzenia doszło w piątek przy ul. Sikorskiego w Witnicy. Złodzieje wysadzili bankomat znajdujący się w banki PKO BP i ukradli pieniądze. Policja nie zdradza ile pieniędzy mogło zostać skradzionych. Trwają policyjne czynności w tej sprawie.

Przestępca ze Szprotawy przed policjantami ukrył się w... beczce

23 lipca 2021, 10:44
Staranował pojazdem samochód, którym kierowała jego partnerka, później wybił w nim szybę i groźbą wywierał wpływ na zmianę zeznań. Gdy do jego domu zapukali policjanci, ukrył się w… zbiorniku od opryskiwacza.

Zgwałcił 5-letnią dziewczynkę. Trafił do schroniska dla nieletnich

21 lipca 2021, 11:08
W miniony weekend doszło do szokującego zdarzenia we wsi Polkowiczki koło Szprotawy. Została zgwałcona 5-letnia dziewczynka, która z obrażeniami krocza została przetransportowana do szpitala w Żarach. Do sprawy został zatrzymany 14-letni chłopiec, który decyzją sądu w Żaganiu trafił na okres 3 miesięcy do schroniska dla nieletnich. Postępowanie jest prowadzone pod kątem zgwałcenia osoby małoletniej.

Nie żyje 16-latek kierujący motocyklem crossowym. Zderzył się czołowo z busem [zdjęcia]

21 lipca 2021, 09:36
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło we wtorkowy wieczór przy ul. Lema w Drezdenku. 16-latek kierujący motocyklem crossowym zderzył się czołowo z busem marki mercedes vito. Nastolatek w ciężkim stanie trafił do szpitala, po kilku godzinach zmarł. Natomiast 26-letni kierowca busa był pod wpływem alkoholu i uciekł z miejsca wypadku. Został zatrzymany przez policjantów.


Fotoreportaże