Wiadomości

Oszukiwał metodą na Blik-a i wyłudził ponad 37 tys. zł. Został zatrzymany

20 października 2021, 10:46
Policjanci z Komendy Powiatowej w Słubicach we współpracy z funkcjonariuszami z Komisariatu III Policji w Gdańsku zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę podejrzanego o oszustwa metodą na Blik-a. 41-letni obywatel Ukrainy wyłudził ponad 37 tys. zł, usłyszał dwa zarzuty. Decyzją Sądu Rejonowego w Słubicach mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Chcieli wyjechać do Niemiec. Imigranci wpadli na granicy w Kostrzynie

19 października 2021, 15:08
Busa przewożącego 34 nielegalnych imigrantów zatrzymali na samej granicy funkcjonariusze Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej. Zdarzenia miało miejsce we wtorkowe popołudnie w Kostrzynie nad Odrą.

Niebezpieczny wypadek na skrzyżowaniu nagrała kamera monitoringu [film]

19 października 2021, 12:12
Kierujący alfą romeo zignorował czerwone światło na sygnalizacji świetlnej w Zielonej Górze i wjechał na skrzyżowanie doprowadzając do niebezpiecznego zderzenia z audi. Wszystko nagrały kamery monitoringu miejskiego. W wynik wypadku, ranna została pasażerka alfy romeo, która z urazem miednicy została zabrana do szpitala.

Tragiczny wypadek koło Nowej Soli. Zmarła 8-miesięczna dziewczynka

18 października 2021, 15:28
W niedzielę koło Nowej Soli doszło do dramatycznego wypadku. Kierujący skodą nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym audi. Wskutek wypadku ciężko ranna została 8-miesięczna dziewczynka podróżująca w audi. Niemowlę było reanimowane, a następnie przetransportowane śmigłowcem LPR do szpitala w Zielonej Górze. Niestety życia dziecka nie udało się uratować, zmarło w szpitalu.

Wypadek na S3 pod Międzyrzeczem

17 października 2021, 18:46
Do zdarzenia drogowego na 126 kilometrze drogi ekspresowej S3 doszło około godziny 17:30. Jak informuje GDDKiA, w zderzeniu dwóch pojazdów ucierpiały dwie osoby.

Pożegnanie 4-letniego Piotrusia. W niebo poleciały setki balonów

16 października 2021, 16:06
Gorzowianie w geście solidarności z rodzicami zmarłego Piotrusia przynosili na miejsce tragedii znicze i maskotki. Wiele osób nie mogło pogodzić się z tym, co się stało i z tym, że chłopiec zginął na oczach swojego ojca.

Pies leżał owinięty szmatami i przykryty deskami. Jest wyrok za znęcanie się nad zwierzęciem

15 października 2021, 13:03
Kajtek leżał owinięty szmatami, przykryty deskami i pleksą. W takim stanie, w strugach deszczu znaleźli go wolontariusze z gorzowskiego oddziału OTOZ. Było to ponad rok temu. Teraz jego oprawczyni - kobieta spod Sulęcina, która dopuściła się wielu zaniedbań-usłyszała wyrok.

Czy duże sklepy będą krócej czynne? Jest taki pomysł

14 października 2021, 17:39
Człowiek, który zamknął sklepy w niedzielę, teraz chce wprowadzenia kolejnych ograniczeń. Chodzi o to, aby skrócić czas otwarcia wielkopowierzchniowych sklepów, które czynne są czasami nawet do 23. Krótsze godziny otwarcia mają ponoć pomóc małym sklepikom.

Zderzenie ciężarówek na S3. Na drogę wycieka paliwo

12 października 2021, 15:31
Tuż po godzinie 12 na ekspresowym odcinku drogi krajowej numer 3 pomiędzy węzłami Zielona Góra Południe a Niedoradz, jadąc w kierunku Nowej Soli, doszło do kolizji dwóch pojazdów ciężarowych z pojazdem osobowym. Oba pasy ruchu w kierunku Wrocławia są zablokowane, ruch odbywa się pasem awaryjnym.

Wybuch gazu w zielonogórskim Marzęcinie

12 października 2021, 12:22
Do groźnego zdarzenia doszło we wtorkowe przedpołudnie w zielonogórskim Marzęcinie. W jednym z pomieszczeń nagromadził się gaz z nieszczelnej butli. W pewnej chwili doszło do wybuchu. Jedna osoba została poszkodowana.


Fotoreportaże