Wiadomości

Złodzieje wysadzili bankomat i ukradli pieniądze

23 lipca 2021, 13:42
Do zdarzenia doszło w piątek przy ul. Sikorskiego w Witnicy. Złodzieje wysadzili bankomat znajdujący się w banki PKO BP i ukradli pieniądze. Policja nie zdradza ile pieniędzy mogło zostać skradzionych. Trwają policyjne czynności w tej sprawie.

Przestępca ze Szprotawy przed policjantami ukrył się w... beczce

23 lipca 2021, 10:44
Staranował pojazdem samochód, którym kierowała jego partnerka, później wybił w nim szybę i groźbą wywierał wpływ na zmianę zeznań. Gdy do jego domu zapukali policjanci, ukrył się w… zbiorniku od opryskiwacza.

Zgwałcił 5-letnią dziewczynkę. Trafił do schroniska dla nieletnich

21 lipca 2021, 11:08
W miniony weekend doszło do szokującego zdarzenia we wsi Polkowiczki koło Szprotawy. Została zgwałcona 5-letnia dziewczynka, która z obrażeniami krocza została przetransportowana do szpitala w Żarach. Do sprawy został zatrzymany 14-letni chłopiec, który decyzją sądu w Żaganiu trafił na okres 3 miesięcy do schroniska dla nieletnich. Postępowanie jest prowadzone pod kątem zgwałcenia osoby małoletniej.

Biedronki czynne w niedzielę. Także w naszym regionie

21 lipca 2021, 10:24
Siedem biedronek w całym województwie lubuskim ominie ustawowy zakaz handlu w niedzielę. Właściciel sieci porozumiał się z Pocztą Polską i dzięki temu będzie mógł legalnie prowadzić działalność handlową.

Nie żyje 16-latek kierujący motocyklem crossowym. Zderzył się czołowo z busem [zdjęcia]

21 lipca 2021, 09:36
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło we wtorkowy wieczór przy ul. Lema w Drezdenku. 16-latek kierujący motocyklem crossowym zderzył się czołowo z busem marki mercedes vito. Nastolatek w ciężkim stanie trafił do szpitala, po kilku godzinach zmarł. Natomiast 26-letni kierowca busa był pod wpływem alkoholu i uciekł z miejsca wypadku. Został zatrzymany przez policjantów.

Dramat w jednej z lubuskich wsi. Została zgwałcona 5-letnia dziewczynka

20 lipca 2021, 14:08
W miniony weekend doszło do szokującego zdarzenia w jednej ze wsi koło Szprotawy. Została zgwałcona 5-letnia dziewczynka, która z obrażeniami krocza została przetransportowana do szpitala w Żarach. Do sprawy została zatrzymana osoba nieletnia. To prawdopodobnie 14-letni chłopiec.

Paulina ze Strzelec Krajeńskich powalczy o tytuł Miss Polski 2021!

20 lipca 2021, 12:34
Pochodząca ze Strzelec Krajeńskich Paulina Węglarz znalazła się w gronie 24 finalistek prestiżowego konkursu piękności Miss Polski 2021. 24-latka, która została I vicemiss Ziemi Lubuskiej jako jedyna z Lubuszanek awansowała do finału ogólnopolskiego konkursu.

Policjant zostawił służbową broń w toalecie. Ukradł ją mężczyzna

19 lipca 2021, 13:36
Policjant z drogówki poszedł do toalety i nieumyślnie zostawił w niej służbową broń. Gdy się zorientował, broni w toalecie już nie było. Okazało się, że zainteresował się nią jeden z klientów stacji. Został zatrzymany kilka kilometrów dalej.

Potężna rura przygniotła mężczyznę. Zmarł mimo reanimacji

19 lipca 2021, 11:13
10-tonowa potężna rura przygniotła mężczyznę w jednym z zakładów produkcyjnych w podgorzowskim Brzozowcu. Mężczyzny, mimo reanimacji nie udało się uratować. Postępowanie w tej sprawie prowadzi policja.

Tragedia w Gorzowie. Śmiertelny wypadek przy zjeździe z S3

19 lipca 2021, 00:07
W niedzielny wieczór w Gorzowie Wielkopolskim doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kierujący osobowym mercedesem uderzył w tył ciężarówki. Jedna osoba zginęła na miejscu.


Fotoreportaże