Wiadomości

Po pijaku dachował oplem. Przed policjantami ukrył się w pokrzywach

24 maja 2023, 09:44
Policjanci z Nowej Soli zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który dachował oplem, a następnie ukrył się przed funkcjonariuszami w pokrzywach. Nie dość, że kierowca był pijany, to jeszcze posiadał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów i był poszukiwany. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Policjant pobił partnerkę podczas domowej imprezy

22 maja 2023, 10:16
W miniony weekend podczas domowej imprezy policjant ze Świebodzina pobił swoją partnerkę. Kobieta trafiła do szpitala, a mężczyzna usłyszał zarzuty. Ponadto policjant został zawieszony, rozpoczęła się procedura jego wydalenia ze służby.

Gorzowianin.com - najprawdopodobniej najlepszy portal w Gorzowie Wielkopolskim

21 maja 2023, 19:33
Gorzowianin.com to popularny portal internetowy, który odgrywa istotną rolę w życiu społeczności Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. Jest to platforma, która dostarcza lokalnych mieszkańcom i odwiedzającym informacji, wiadomości i ciekawostek dotyczących miasta i regionu.

Proboszcz skoczył w ogień. Wyniósł dzieci z płonącego budynku

11 maja 2023, 18:04
Do groźnego pożaru doszło we wtorek, 9 maja w Domu Pielgrzyma w Lubniewicach. Strażacy, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia zastali pożar na pierwszym piętrze budynku. Jednak dobytek, oraz życie gości uratował proboszcz miejscowej parafii, który podczas gaszenia ognia zużył pięć proszkowych gaśnic.

Ozdoby do ogrodu z betonu – jakie wybrać i czy warto je mieć?

7 maja 2023, 09:07
Urządzając ogród należy pamiętać zarówno o aspekcie praktycznym, jak i estetycznym wybieranych dodatków. Warto zwrócić uwagę na modne ostatnio betonowe ozdoby do ogrodu.

Podpalił Castoramę. Straty to ponad 1 mln zł [zdjęcia]

5 maja 2023, 09:18
Policjanci z Zielonej Góry zatrzymali mężczyznę odpowiedzialnego za podpalenie Castoramy. Akcja gaśnicza trwała kilkanaście godzin, a straty oszacowano na co najmniej 1 mln zł. Mężczyzna usłyszał zarzuty i został tymczasowo aresztowany. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Niebezpieczny pożar. Wszystko zaczęło się od grilla

4 maja 2023, 12:22
Do niebezpiecznego pożaru doszło w środę 3 maja w Droszkowie koło Zielonej Góry. Od grilla węglowego zapaliła się trawa oraz znajdujące się obok tuje. Ogień bardzo szybko się rozprzestrzeniał, a płomienie sięgały kilkunastu metrów nad ziemią. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej.

Na bazarze w Kostrzynie nad Odrą spłonęły kontenery z papierosami

2 maja 2023, 21:07
We wtorkowe popołudnie na bazarze w Kostrzynie nad Odrą doszło do groźnego pożaru. Spłonęły trzy kontenery - dwa z papierosami i jeden z odzieżą. Zgłoszenie było bardziej dramatyczne. Wynikało z niego, że płonie 10 boksów.

BMW roztrzaskało się o drzewo. Nie żyje jedna osoba [zdjęcia]

9 kwietnia 2023, 10:00
W niedzielę w nocy na drodze krajowej nr 24 pomiędzy Skwierzyną i Przytoczną doszło do tragicznego wypadku. Kierujący BMW zderzył się z sarną, a następnie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Auto było doszczętnie rozbite. Mężczyzna kierujący BMW zginął na miejscu.

Zabił dwie osoby i uciekł. Jest list gończy za 24-latkiem

30 marca 2023, 12:36
W środę 29 marca doszło do podwójnego zabójstwa w powiecie międzychodzkim. W miejscowości Muchocin został zabity 22-latek, a w Międzychodzie 45-letnia kobieta. Sprawca ukradł samochód pierwszej ofiary i uciekł. Cały czas trwa obława za 24-letnim sprawcą. Policjanci wystawili list gończy i opublikowali wizerunek poszukiwanego Marcina W.