Wiadomości

Uwaga kierowcy. Przez miesiąc zablokowane będzie przejście graniczne w Świecku

23 lutego 2024, 09:21
Przejście graniczne z Niemcami w Świecku zostanie zablokowane przez rolników. Blokada autostrady A2 potrwa miesiąc, a droga będzie zablokowana przez całą dobę. Kierowców czekają ogromne utrudnienia w ruchu.

Rolnicy przedłużyli protest. Droga S3 będzie zablokowana przez całą dobę!

20 lutego 2024, 17:39
Blisko 100 rolników, którzy swoimi traktorami blokują węzeł S3 w Sulechowie postanowiło przedłużyć protest aż do środy 21 lutego do godz. 18. To oznacza, że droga ekspresowa S3 pomiędzy Świebodzinem a Zieloną Górą będzie zablokowana przez całą dobę.

Zachodniopomorskie: Mężczyzna zginął w pożarze domu w Klępczewie

17 lutego 2024, 09:00
Do tragicznego zdarzenia doszło w piątkowy wieczór w Klępczewie, w województwie zachodniopomorskim. Strażacy podejmowali próby ratowania życia mężczyzny, który znajdował się w pomieszczeniu, gdzie wybuchł pożar.

Rolnicy znów na „ekspresówce”. Będą blokować drogę S3 do Zielonej Góry

16 lutego 2024, 13:57
Protest rolników w naszym regionie nabiera na sile. Nie ma dnia, żeby nie była zablokowana ekspresowa „trójka” pomiędzy Gorzowem a Myśliborzem. Od wtorku, 20 lutego rolnicy zablokują też kierunek południowy. S3 będzie nieprzejezdna codziennie w godzinach 10-20!

Pijana wsiadła za kierownicę BMW. Z tyłu siedziały jej córki

15 lutego 2024, 17:42
Kobieta jechała swoim samochodem zygzakiem. Zobaczyli to policjanci, którzy wracali po służbie do domu. Podejrzewając, że osoba kierująca bmw może być pijana, uniemożliwili jej dalszą podróż. Okazało się, ze kobieta miała w organizmie blisko promil alkoholu.

Wrocławscy handlarze narkotyków zatrzymani. Cztery osoby za kratkami

15 lutego 2024, 17:36
Działania prowadzone od pewnego czasu przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego Policji we Wrocławiu zaowocowały zatrzymaniem dwóch mężczyzn, u których w miejscu zamieszkania znaleziono znaczny zapas substancji używanych do produkcji narkotyków. W trakcie akcji policjanci skonfiskowali trzy sztuki broni palnej, trzynaście telefonów komórkowych oraz dużą ilość gotowych narkotyków, w tym około trzynastu litrów płynnej amfetaminy.

Grał na gitarze na Krupówkach. Artysta posiedzi teraz w więzieniu

15 lutego 2024, 17:28
W nocy grał na Krupówkach w Zakopanem. 33-letni gitarzysta z Wielkopolski, który gromadził wokół siebie publiczność, został aresztowany. Podczas policyjnej interwencji okazało się, że był poszukiwany.

Tragedia pod Olsztynem. Awionetka runęła na ziemię

15 lutego 2024, 12:50
Jedna osoba zginęła w tragicznym wypadku awionetki w okolicach Olsztyna. Do zdarzenia doszło w środę, 14 lutego 20204 roku w godzinach popołudniowych. Pasażer awionetki został ranny, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Złodzieje wysadzili bankomat w Dobiegniewie. Szuka ich policja

15 lutego 2024, 09:11
Do zdarzenia doszło w czwartek w nocy przy ul. Kościuszki w Dobiegniewie. Bankomat został wysadzony, ale złodziejom nie udało się ukraść pieniędzy. Policjanci prowadzą czynności i szukają sprawców.

Żory: Zamiast do hotelu, trafi do zakładu karnego. Przez własną głupotę

14 lutego 2024, 15:01
39-latek długo będzie pamiętał odwiedziny w żorskiej komendzie. Tego dnia przyszedł do dyżurnego, aby porozmawiać o wykupionym przez niego noclegu za pośrednictwem jednego z portali. Szybko okazało się, że mężczyzna ma zagwarantowany bezpłatny nocleg, ale w państwowym ośrodku o nazwie Zakład Karny.