Wiadomości › Sport

Zmarzlik po raz trzeci mistrzem świata na żużlu!

17 września 2022, 21:40
Zrobił to w 2019 roku, zrobił w 2020 i zrobił to teraz. Bartosz Zmarzlik, wychowanek gorzowskiej Stali został po raz trzeci indywidualnym mistrzem świata na żużlu!

To będzie mecz! W piątek Falubaz podejmie Polonię. Bilety już w sprzedaży!

22 sierpnia 2022, 16:25
To będą mecze na szczycie, emocji więc nie zabraknie. Stelmet Falubaz Zielona Góra już w piątek rozpocznie rywalizację w półinale Ewinner 1. ligi żużla. Bilety na mecz z Abramczyk Polonią Bydgoszcz są już w sprzedaży.

Falubaz odrabia starty i melduje się w półfinale! Pojedzie z Polonia Bydgoszcz

22 sierpnia 2022, 08:18
Falubaz Zielona Góra rozpoczyna już przygotowania do półfinałowych spotkań 1 ligi żużlowej. Żużlowcy z Zielonej Góry odrobili z nawiązką starty z pierwszego ćwierćfinału i gotowi są do walki o powrót do ekstraklasy.

Lepsze światło i nowe bandy w Gorzowie. Jest trzeci przetarg

4 stycznia 2022, 10:08
Po raz trzeci gorzowski OSiR, który zarządza stadionem żużlowym przy ulicy Śląskiej, ogłasza przetarg na oświetlenie murawy oraz nowe bandy. Poprzednie dwa były unieważnione, bo wykonawcy żądali ogromnych pieniędzy. Czy tym razem się uda?

Piękne lubuszanki na starcie konkursu PGE Ekstraligi

30 sierpnia 2021, 11:25
Pięć gorzowianek oraz cztery dziewczyny z Zielonej Góry biorą udział w siódmej edycji Miss Startu PGE Ekstraligi. To kibice wybiorą najlepszą spośród kandydatek. Konkurencja jest spora, bo w sumie w konkursie bierze udział aż 31 kandydatek z ośmiu klubów ekstraligowych.

Falubaz spada z PGE Ekstraligi. Derbów nie będzie...

22 sierpnia 2021, 21:33
PO 15 latach jazdy w najwyższej klasie rozgrywkowej zielonogórski Falubaz spada do I ligi. O wszystkim zadecydował mecz GKM-u z Włókniarzem. Oznacza to, że w najbliższym sezonie nie będzie derbów Ziemi Lubuskiej.

Falubaz wygrywa z Toruniem i odbija się od dna ligowej tabeli

7 czerwca 2021, 10:17
W końcu Falubaz wygrywa mecz przed własną publicznością. Okupujące ostatnie miejsce w ligowej tabeli zespół z Zielonej Góry wygrywa z drużyną z Torunia 48:42. Dzięki tej wygrane Falubaz odbił się nieco od dna ligowej tabeli.

Przed nami wielkie derby. Stal tym razem w roli faworyta

4 maja 2021, 10:21
Falubaz już nie myśli o przegranym pojedynku z lubelskim Motorem, bo teraz w Zielonej Górze mają większy problem. Już za kilka dni na Wrocławską przyjedzie lider tabeli – gorzowska Stal. Derbowe pojedynki zawsze przynoszą sporo emocji, ale dyspozycja zielonogórzan jest – delikatnie mówiąc – nie najlepsza. Czy podopiecznym trenera Żyty wystarczy mocy, aby postawić się silnej Stali?

Ostatni bieg zdecydował o zwycięstwie. Falubaz przegrywa z Motorem

30 kwietnia 2021, 22:38
Losy meczu ważyły się do ostatnich metrów. Przed 15 wyścigiem Falubaz przegrywał czterema punktami, więc przy wygranej 5:1 gospodarze mieli szansę na remis. Jednak plany zielonogórzan pokrzyżował Łaguta, który przywiózł do mety 2 punkty.

Kibice wracają na stadiony, choć lubuskie derby jeszcze bez udziału publiczności

28 kwietnia 2021, 11:39
Lubuskie derby jeszcze bez udziału publiczności, ale już kolejne mecze kibice będą mogli oglądać nie przed telewizorem, ale już na trybunach. Co prawda liczba oglądających spotkania na stadionie wciąż będzie ograniczona, ale widowisko sportowe zyskają na tym ogromnie