Wiadomości › Gorzów Wielkopolski

Targ na jeziorem. To będzie prawdziwy hit?

18 maja 2022, 14:15
Targ nad jeziorem to alternatywa dla gorzowskiego ryneczku przy Jerzego? Być może, chociaż zakupy w Kłodawie będzie można zrobić tylko w niedzielę. Przy ulicy Wojcieszyckiej już 29 maja po raz pierwszy ruszy targowisko, na którym będzie można zaopatrzyć w świeże oraz naturalne produkty różnego rodzaju

Gorzów: zakrapiana Wielkanoc i rozbite samochody

19 kwietnia 2022, 13:43
Wielkanoc u tego kierowcy była obficie zakrapiana. W niedzielny wieczór 31-latek urządził sobie prawdziwy rajd ulicami Gorzowa Wielkopolskiego. Rozbił kilka samochodów i ostatecznie został zatrzymany przez policjantów.

Sami nie mają wiele, ale postanowili wesprzeć strażaków z Ukrainy

28 lutego 2022, 13:46
Strażacy z województwa lubuskiego przekażą strażakom z Ukrainy tony sprzętu niezbędnego do gaszenia pożarów i pomocy rannym cywilom. W zbiórkę sprzętu aktywnie włączyły się jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z całego regionu.

Pracownik Enei porażony prądem. Naprawiał linię energetyczną

21 lutego 2022, 11:40
Pracownik Enei, który usuwał skutki awarii spowodowanych wiatrem, został porażony prądem. Od dłuższego czasu trwa walka o jego życie. Zdarzenia miało miejsce w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego.

Wraca strefa bezpieczeństwa w autobusach MZK

28 stycznia 2022, 14:38
Kolejna fala i kolejne obostrzenia w autobusach Miejskiego Zakładu Komunikacji. Od 1 lutego w pojazdach zostanie wydzielona strefa bezpieczeństwa.

Park Róż w Gorzowie. Jeszcze nie otwarty, a już podniszczony

28 stycznia 2022, 14:27
Rewitalizacja Parku Wiosny Ludów jest już na ukończeniu. Niebawem dokonane zostaną odbiory, dlatego też wykonawca robi co może, aby zdążyć z przesuwanym wciąż terminem.

Z drona kontrolują kierowców. Akcja policji w Gorzowie

19 stycznia 2022, 13:18
Policyjny dron sieje postrach wśród kierowców. W środowy poranek, funkcjonariusze sprawdzali z powietrza zachowanie kierowców jadących ulicą Piłsudskiego w Gorzowie. Przed dwie godziny zarejestrowano kilkanaście wykroczeń w ruchu drogowym.

Nowy hotel w centrum Gorzowa - to B&B

14 stycznia 2022, 17:13
B&B czyli w dosłownym tłumaczeniu łóżko i śniadanie. Tak nazywają się popularne hotele, które znajdują się w różnych miastach w Polsce. Jak się okazuje, hotel tej sieci powstanie niebawem w Gorzowie, w samym centrum miasta.

W Gorzowie nie będzie podwyżek cen biletów. Będzie ograniczenie kursów

11 stycznia 2022, 11:11
Gorzów stał przed nie lada wyzwaniem. Czy podwyższyć ceny biletów na przejazd tramwajem i autobusem, czy ograniczyć ich kursowanie?

Bójka pod barem w Gorzowie. Trzy osoby poszkodowane

7 stycznia 2022, 11:00
Bójka z użyciem niebezpiecznego narzędzia pod jednym z barów w Gorzowie Wielkopolskim. W czwartkowy wieczór pod barem na osiedlu Manhattan było dużo policji, przyjechało też pogotowie. Okazało się, że doszło tam do zdarzenia o charakterze kryminalnym