Wiadomości › Gorzów Wielkopolski

Policjant zostawił służbową broń w toalecie. Ukradł ją mężczyzna

19 lipca 2021, 13:36
Policjant z drogówki poszedł do toalety i nieumyślnie zostawił w niej służbową broń. Gdy się zorientował, broni w toalecie już nie było. Okazało się, że zainteresował się nią jeden z klientów stacji. Został zatrzymany kilka kilometrów dalej.

Tragedia w Gorzowie. Śmiertelny wypadek przy zjeździe z S3

19 lipca 2021, 00:07
W niedzielny wieczór w Gorzowie Wielkopolskim doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kierujący osobowym mercedesem uderzył w tył ciężarówki. Jedna osoba zginęła na miejscu.

Lubuski poseł chce konfiskaty aut pijanych kierowców i przeznaczenia ich na licytację

16 lipca 2021, 10:59
Łukasz Mejza chce iść o krok dalej w zmianach dotyczących zaostrzenia kar dla pijanych kierowców i proponuje konfiskatę aut oraz przeznaczenie ich na licytację. Natomiast pieniądze ze sprzedaży auta pijanego kierowcy miałyby zostać przeznaczone na fundusz dla rodzin ofiar wypadków. Poseł Mejza zapowiada interpelację w tej sprawie i rozmowy w ministerstwem.

Potężna ulewa przeszła przez Gorzów. Zalanych jest mnóstwo ulic

9 lipca 2021, 21:45
Kilkadziesiąt interwencji strażaków, zalane ulice i parkingi podziemne. Intensywne opady deszczu nawiedziły nasz region. W Gorzowie padało przez ponad godzinę.

Tragedia na budowie. Koparka przewróciła ścianę, która przygniotła mężczyznę

14 czerwca 2021, 15:28
Siedziała za sterami koparki. Podczas prac budowlanych uderzyła w ścianę, która zawaliła się i przygniotła mężczyznę. Na miejsce zdarzenia zostały wezwane służby ratunkowe, ale na pomoc było już za późno. 54-letni mężczyzna zginął na miejscu.

Śmierdzący incydent na basenie. Klient nie zdążył do toalety?

14 czerwca 2021, 13:11
Niecodzienne zdarzenie na basenie gorzowskiej Słowianki. W wodzie zostały zauważone pływające fekalia, dlatego też basen musiał zostać zamknięty. Słowianka wprowadziła procedury oczyszczania wody.

Miał w organizmie dwa promile alkoholu i w tym stanie kierował cysterną!

8 czerwca 2021, 12:53
To mogło skończyć się ogromną tragedią. W poniedziałkowe wczesne popołudnia, na drodze krajowej numer 22 w powiecie gorzowskim kierujący cysterną zachowywał się niebezpiecznie na drodze – między innymi zjeżdżał na pobocze. 47-latek miał ponad dwa promile alkoholu.

Nowa Sól i Gorzów w czołówce rywalizacji. Kilometry kręci sam prezydent Milewski

7 czerwca 2021, 11:42
Nowa Sól jest na czele klasyfikacji o puchar Rowerowej Stolicy Polski. Kilometry kręci też Gorzów, który po pierwszy tygodniu rywalizacji zajmuje mocne piąte miejsce.

Agresywny kierowca na S3 i wybita szyba w samochodzie

4 czerwca 2021, 10:47
Agresja na drodze to już prawie chleb powszedni. Przekonał się o tym kierowca volkswagena, który jechał drogą ekspresową S3 na obwodnicy Gorzowa Wielkopolskiego. W pewnej chwili inny kierowca zajechał mu drogę i zmusił do zatrzymania. Później wybił szybę w jego samochodzie.

Owce grasują na Gorzowskich Murawach. Są jak żywe kosiarki

20 maja 2021, 12:45
Owce wrzosówki znów grasują na terenie Gorzowskich Muraw. To żywe kosiarki, które są wypasane na rozległym terenie. Po co? Odpowiedź jest prosta. Zwierzęta lepiej kosza trawę, niż mechaniczne urządzenia. Są tańsze i ekologiczne!


Fotoreportaże