Wiadomości › Gorzów Wielkopolski

Na bazarze w Kostrzynie nad Odrą spłonęły kontenery z papierosami

2 maja 2023, 21:07
We wtorkowe popołudnie na bazarze w Kostrzynie nad Odrą doszło do groźnego pożaru. Spłonęły trzy kontenery - dwa z papierosami i jeden z odzieżą. Zgłoszenie było bardziej dramatyczne. Wynikało z niego, że płonie 10 boksów.

Okradał skarbonkę w kosciele. Nagrały go kamery

23 lutego 2023, 12:06
W skarbonce było 500 złotych, ale funkcjonariuszom udało się odzyskać połowę. Reszta zapewne została wydana w pobliskim sklepie. Znany gorzowskiej policji 56-latek włamał się do kościoła, ale chyba nie przypuszczał, że obserwują go kamery monitoringu.

Wypadek pod Gorzowem. Kierował pijany policjant po służbie

2 lutego 2023, 13:03
W niedzielny poranek tuż pod Gorzowem doszło do niegroźnego zdarzenia drogowego, jednak konsekwencje dla kierowcy mogą być poważne Okazało się, ze samochodem, który uderzył w barierki, jechał pijany policjant, będący po służbie. Zatrzymano go później we własnym mieszkaniu.

Wszystkich Świętych: Harmonogram mszy św. na cmentarzach

1 listopada 2022, 09:47
Zebraliśmy informacje na temat mszy św. na cmentarzach, które zostaną odprawione we wtorek 1 listopada na terenie województwa lubuskiego. Sprawdź o której godzinie odbędą się nabożeństwa na cmentarzach m.in. w Gorzowie, Strzelcach Krajeńskich, Kostrzynie nad Odrą czy Sulęcinie.

Tajemnicza śmierć 21-latka. Jego ciało odnaleziono na podwórku

2 października 2022, 20:13
Na ulicy, przed budynkiem zaparkowanych było kilka policyjnych radiowozów, było też pogotowie ratunkowe. Służby zostały zaalarmowane, ponieważ przy Wiatracznej w Gorzowie odnaleziono zwłoki mężczyzny.

Pobicie którego nie było i interwencja LPR. Kobieta odpowie za bezpodstawne wezwanie służb

27 września 2022, 10:56
Zaalarmowano wszystkie służby. Na pomoc ruszyli policjanci, straż pożarna oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Zgłoszenie było dramatyczne: mężczyzna został pobity kijem bejsbolowym i jest nieprzytomny.

Kociaki porzucone w lesie pod Gorzowem. Były skazane na pewną śmierć

26 września 2022, 16:40
Ktoś zostawił w lesie, w transporterze małe kotki. Wolontariusze z OTOZ Animals pokazują okrucieństwo ludzi, którzy porzucili zwierzęta w środku lasu bez jedzenia i picia. Były wychudzone i brudne.

Seniorka oddała oszustom 170 tysięcy złotych! Wyrzuciła je przez... balkon

29 sierpnia 2022, 12:22
To wręcz nieprawdopodobne! Mimo wielu apeli, artykułów oraz spotkań z seniorami, wciąż znajdują się tacy, którzy padają ofiarami oszustw. Tak był w miniony piątek w Gorzowie. Seniorka straciła wszystkie oszczędności swojego życia.

Zaatakował nożem i butelką wędkarza. Policja szuka sprawcy

23 sierpnia 2022, 11:44
Atak na wędkarza pod Gorzowem Wielkopolskim. Nad jeziorem w Wojcieszycach sprawca zaatakował mężczyznę butelką, a później nożem.

Kosa w żebra za prośbę o ściszenie muzyki

1 sierpnia 2022, 12:50
Uważajcie, komu zwracacie uwagę, aby ściszył zbyt głośną muzykę. Może to się źle skończyć. Przekonał się o tym mieszkaniec hostelu w Gorzowie. Za zwrócenie uwagi otrzymał kilka ciosów nożem. Jego oprawca właśnie usłyszał wyrok.