Wiadomości › Gorzów Wielkopolski

Nowy hotel w centrum Gorzowa - to B&B

14 stycznia 2022, 17:13
B&B czyli w dosłownym tłumaczeniu łóżko i śniadanie. Tak nazywają się popularne hotele, które znajdują się w różnych miastach w Polsce. Jak się okazuje, hotel tej sieci powstanie niebawem w Gorzowie, w samym centrum miasta.

W Gorzowie nie będzie podwyżek cen biletów. Będzie ograniczenie kursów

11 stycznia 2022, 11:11
Gorzów stał przed nie lada wyzwaniem. Czy podwyższyć ceny biletów na przejazd tramwajem i autobusem, czy ograniczyć ich kursowanie?

Bójka pod barem w Gorzowie. Trzy osoby poszkodowane

7 stycznia 2022, 11:00
Bójka z użyciem niebezpiecznego narzędzia pod jednym z barów w Gorzowie Wielkopolskim. W czwartkowy wieczór pod barem na osiedlu Manhattan było dużo policji, przyjechało też pogotowie. Okazało się, że doszło tam do zdarzenia o charakterze kryminalnym

Ognisko wirusa w szpitalu w Gorzowie. Zamknięty oddział wewnętrzny

5 stycznia 2022, 13:53
Szpital w Gorzowie od 4 stycznia nie przyjmuje nowych pacjentów na oddział wewnętrzny. Wszystko przez ognisko koronawirusa, która wykryto na tym oddziale. Pacjenci są na bieżąco testowani.

Mieszkańcu - płać i płacz. W Gorzowie parkowanie coraz droższe

5 stycznia 2022, 13:45
Miesięczny abonament za parkowanie dla mieszkańców w strefie płatnego postoju w Gorzowie, od 17 stycznia będzie jednym z najwyższych w Polsce. Drożej jest tylko w Warszawie.

Tragiczna śmierć 12-letniej dziewczynki w Gorzowie. Ktoś nakłaniał ją do samobójstwa?

4 stycznia 2022, 18:15
Śledztwo w sprawie tragicznej śmierci 12-latki z Gorzowa prowadzone jest pod kątem nakłaniania do samobójstwa. Taką informację przekazał naszej redakcji rzecznik prasowy prokuratury. Do zdarzenia doszło w sylwestrową noc.

Lepsze światło i nowe bandy w Gorzowie. Jest trzeci przetarg

4 stycznia 2022, 10:08
Po raz trzeci gorzowski OSiR, który zarządza stadionem żużlowym przy ulicy Śląskiej, ogłasza przetarg na oświetlenie murawy oraz nowe bandy. Poprzednie dwa były unieważnione, bo wykonawcy żądali ogromnych pieniędzy. Czy tym razem się uda?

Od 17 stycznia podwyżka opłat za parkowanie w Gorzowie

4 stycznia 2022, 09:49
17 stycznia 2022 roku, to data, od której będziemy musieli mocniej trzymać się za kieszeń. Miasto podnosi ceny za parkowanie. Najtaniej - za 15 minut postoju zapłacimy nie 50 groszy, ale złotówkę. Pierwsza godzina parkowania w Gorzowie to koszt 3,50 zł

Wojciech spod Gorzowa w półfinale Voice of Senior!

3 stycznia 2022, 17:54
Nie tylko najmłodsi śpiewają w różnego rodzaju programach rozrywkowych. Senior z podgorzowskiej Baczyny dostał się do półfinału Voice of Senior! Kibicujemy panu Wojciechowi!

Nie żyje radna Grażyna Wojciechowska

3 stycznia 2022, 14:34
Przykra wiadomość napłynęła z gorzowskiego magistratu. Zmarła jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w wieloletniej historii Rady Miasta. Radna Grażyna Wojciechowska miała 74 lata