Wiadomości › Gorzów Wielkopolski

Z ogrodzonego terenu robili sobie wybieg dla psów. Mieszkańcy rzucają w nich jajkami

23 lipca 2023, 19:10
Takie rzeczy tylko w Gorzowie. Na jednym z osiedli mieszkaniowych, plac zabaw został zamieniony w wybieg dla psów. Mieszkańcy skarżą się, że przeszkadza im bardzo ujadanie czworonogów. Jak przyznają, natężenie decybeli jest nie do wytrzymania. Do takiego stopnia, że niektórzy postanowili rzucać jajkami we właścicieli psów.

I love Gorzów za ponad 400 tysięcy. Przetarg rozstrzygnięty za trzecim razem

16 lipca 2023, 18:33
Władze Gorzowa Wielkopolskiego rozstrzygnęły trzeci przetarg na wykonanie podświetlanego napisu "I love Gorzów" na nadwarciańskich błoniach przy ul. Fabrycznej. Inwestycja będzie kosztować 418 320 zł.

Na bazarze w Kostrzynie nad Odrą spłonęły kontenery z papierosami

2 maja 2023, 21:07
We wtorkowe popołudnie na bazarze w Kostrzynie nad Odrą doszło do groźnego pożaru. Spłonęły trzy kontenery - dwa z papierosami i jeden z odzieżą. Zgłoszenie było bardziej dramatyczne. Wynikało z niego, że płonie 10 boksów.

Okradał skarbonkę w kosciele. Nagrały go kamery

23 lutego 2023, 12:06
W skarbonce było 500 złotych, ale funkcjonariuszom udało się odzyskać połowę. Reszta zapewne została wydana w pobliskim sklepie. Znany gorzowskiej policji 56-latek włamał się do kościoła, ale chyba nie przypuszczał, że obserwują go kamery monitoringu.

Wypadek pod Gorzowem. Kierował pijany policjant po służbie

2 lutego 2023, 13:03
W niedzielny poranek tuż pod Gorzowem doszło do niegroźnego zdarzenia drogowego, jednak konsekwencje dla kierowcy mogą być poważne Okazało się, ze samochodem, który uderzył w barierki, jechał pijany policjant, będący po służbie. Zatrzymano go później we własnym mieszkaniu.

Wszystkich Świętych: Harmonogram mszy św. na cmentarzach

1 listopada 2022, 09:47
Zebraliśmy informacje na temat mszy św. na cmentarzach, które zostaną odprawione we wtorek 1 listopada na terenie województwa lubuskiego. Sprawdź o której godzinie odbędą się nabożeństwa na cmentarzach m.in. w Gorzowie, Strzelcach Krajeńskich, Kostrzynie nad Odrą czy Sulęcinie.

Tajemnicza śmierć 21-latka. Jego ciało odnaleziono na podwórku

2 października 2022, 20:13
Na ulicy, przed budynkiem zaparkowanych było kilka policyjnych radiowozów, było też pogotowie ratunkowe. Służby zostały zaalarmowane, ponieważ przy Wiatracznej w Gorzowie odnaleziono zwłoki mężczyzny.

Pobicie którego nie było i interwencja LPR. Kobieta odpowie za bezpodstawne wezwanie służb

27 września 2022, 10:56
Zaalarmowano wszystkie służby. Na pomoc ruszyli policjanci, straż pożarna oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Zgłoszenie było dramatyczne: mężczyzna został pobity kijem bejsbolowym i jest nieprzytomny.

Kociaki porzucone w lesie pod Gorzowem. Były skazane na pewną śmierć

26 września 2022, 16:40
Ktoś zostawił w lesie, w transporterze małe kotki. Wolontariusze z OTOZ Animals pokazują okrucieństwo ludzi, którzy porzucili zwierzęta w środku lasu bez jedzenia i picia. Były wychudzone i brudne.

Seniorka oddała oszustom 170 tysięcy złotych! Wyrzuciła je przez... balkon

29 sierpnia 2022, 12:22
To wręcz nieprawdopodobne! Mimo wielu apeli, artykułów oraz spotkań z seniorami, wciąż znajdują się tacy, którzy padają ofiarami oszustw. Tak był w miniony piątek w Gorzowie. Seniorka straciła wszystkie oszczędności swojego życia.