Wiadomości › Gorzów Wielkopolski

Pożegnanie 4-letniego Piotrusia. W niebo poleciały setki balonów

16 października 2021, 16:06
Gorzowianie w geście solidarności z rodzicami zmarłego Piotrusia przynosili na miejsce tragedii znicze i maskotki. Wiele osób nie mogło pogodzić się z tym, co się stało i z tym, że chłopiec zginął na oczach swojego ojca.

Ta tragedia wstrząsnęła całym miastem. Policja wciąż szuka sprawcy

11 października 2021, 11:35
Trwają intensywne poszukiwania sprawcy niedzielnego wypadku drogowego, do którego doszło w Gorzowie. W sieci krąży już nazwisko oraz wizerunek domniemanego sprawcy. Jednak prokuratura i policja w tej sprawie wciąż milczą. Mieszkańcy miasta przynoszą znicze w miejsce, gdzie doszło do wypadku.

Tragedia w Gorzowie. 4-latek zabity tuż przed przejściem dla pieszych

10 października 2021, 18:50
Tragedia w samym centrum Gorzowa. Rozpędzony kierujący chevroletem wjechał w stojące na przejściu dziecko. 4-letni chłopiec zginął na miejscu.

Magiczne show dla każdego. W Gorzowie startuje festiwal światła.

30 września 2021, 14:11
W pierwszy październikowy weekend na mieszkańców Gorzowa i okolic czekają nie lada atrakcje. Będzie tzw. video mapping i laserowy show. To już w piątek na Starym Rynku.

Światowe gwiazdy żużla znów przyjadą do Gorzowa

30 września 2021, 13:40
To już pewne. Gorzów Wielkopolski będzie organizatorem czterech turniejów z cyklu Grand Prix. Miasto zdecydowało się na zaciągniecie kredytu. Ponad 10 milionów złotych trafi do spółki Discovery, która ma prawa do organizacji zawodów.

Robert Trębowicz o kolejowych problemach na północy regionu

30 września 2021, 13:08
Robert Trębowicz z Gorzowa to ekonomista, publicysta, specjalista ds. kolei oraz twórca Forum Interesów Komunikacyjnych Gorzowa. Pasjonuje się głównie koleją, bliskie mu są sprawy elektryfikacji linii kolejowej z Krzyża do Kostrzyna. Często zabiera głos w sprawie problemów komunikacyjnych mieszkańców Gorzowa, jak i północnej części regionu.

Utrudnienia w ruchu i ogromne korki. Wszystko to przy zjeździe z S3

20 września 2021, 10:25
Uwaga kierowcy! Trwa remont niewielkiego, bo 450-metrowego odcinka drogi krajowej nr 22 pomiędzy zjazdami z węzła drogi ekspresowej S3 Gorzów Południe. To dość ruchliwy odcinek, gdzie krzyżują dwie drogi i od wczesnych godzin porannych w poniedziałek utworzyły się tam ogromne korki.

Policjant zostawił służbową broń w toalecie. Ukradł ją mężczyzna

19 lipca 2021, 13:36
Policjant z drogówki poszedł do toalety i nieumyślnie zostawił w niej służbową broń. Gdy się zorientował, broni w toalecie już nie było. Okazało się, że zainteresował się nią jeden z klientów stacji. Został zatrzymany kilka kilometrów dalej.

Tragedia w Gorzowie. Śmiertelny wypadek przy zjeździe z S3

19 lipca 2021, 00:07
W niedzielny wieczór w Gorzowie Wielkopolskim doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kierujący osobowym mercedesem uderzył w tył ciężarówki. Jedna osoba zginęła na miejscu.

Lubuski poseł chce konfiskaty aut pijanych kierowców i przeznaczenia ich na licytację

16 lipca 2021, 10:59
Łukasz Mejza chce iść o krok dalej w zmianach dotyczących zaostrzenia kar dla pijanych kierowców i proponuje konfiskatę aut oraz przeznaczenie ich na licytację. Natomiast pieniądze ze sprzedaży auta pijanego kierowcy miałyby zostać przeznaczone na fundusz dla rodzin ofiar wypadków. Poseł Mejza zapowiada interpelację w tej sprawie i rozmowy w ministerstwem.


Fotoreportaże