Wiadomości › Świebodzin

Śmiertelny wypadek. Audi rozpadło się na pół po uderzeniu w drzewo [zdjęcia]

31 sierpnia 2023, 13:40
Na drodze Myszęcin - Szczaniec doszło do śmiertelnego wypadku. Kierujący samochodem osobowym marki audi uderzył z impetem w drzewo. Siła uderzenia była ogromna, ponieważ auto zostało rozerwane na pół. Na miejscu zginął 37-letni mężczyzna kierujący audi.

Wrzucił pocisk przeciwpancerny do pieca i uciekł. Doszło do wybuchu

31 sierpnia 2023, 11:49
Policjanci zatrzymali 47-latka, który wrzucił pocisk przeciwpancerny do rozpalonego pieca, co doprowadziło do wybuchu. Mężczyzna uciekł, zanim na miejsce przyjechały służby. Jak się okazało, miał w swoim domu cały arsenał broni i amunicji z czasów II wojny światowej.

Wrzucił granat do pieca w domu. Doszło do wybuchu

28 sierpnia 2023, 11:27
W miejscowości Smardzewo w powiecie świebodzińskim doszło do wybuchu na terenie jednej z posesji. Okazało się, że mężczyzna wrzucił do pieca granat, który eksplodował. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Posesję zabezpiecza patrol saperski, ewakuowano też okolicznych mieszkańców, ponieważ odnaleziono jeszcze jeden niewybuch.

Prawdziwy dziki zachód. Strzelał z do ludzi z jadącego samochodu

24 sierpnia 2023, 08:46
Zarzuty usiłowania zabójstwa, gróźb oraz zmuszania do określonego zachowania to najpoważniejsze, które usłyszał 34-letni mężczyzna ze Świebodzina. Mężczyzna strzelał z rewolweru przez okno jadącego pojazdu. Później groził mieszkańcom jednego z osiedli. Rewolwerowiec został szybko zatrzymany przez policjantów.

Tragiczny wypadek na S3. Nie żyje kobieta potrącona przez samochód

17 lipca 2023, 10:37
W poniedziałkowy poranek na drodze ekspresowej S3 w powiecie świebodzińskim doszło do tragicznego wypadku. Kobieta kierująca fordem zatrzymała się na ekspresówce, aby zabrać autostopowicza. Kiedy pakowała torbę do bagażnika, została śmiertelnie potrącone przez kierującego toyotą.

Czołówka toyoty i volkswagena. Nie żyje jedna osoba

12 lipca 2023, 10:53
Do tragicznego wypadku doszło w środowy poranek koło Świebodzina. Na drodze pomiędzy miejscowością Ołobok i Rokitnica zderzyły się czołowo toyota i volkswagen. Na miejscu zginął mężczyzna kierujący toyotą.

Tragiczny wypadek na węźle A2. Ciężarówka przebiła bariery i dachowała

5 lipca 2023, 09:47
W środę 5 lipca w nocy doszło do tragicznego wypadku na zjeździe z autostrady A2 na drogę ekspresową S3 w powiecie świebodzińskim. Kierujący pojazdem ciężarowym przebił bariery energochłonne, w wyniku czego ciężarówka dachowała. Mężczyzna zginął na miejscu.

Zderzenie dwóch ciężarówek na S3. Na jezdnię wysypały się katalizatory

29 czerwca 2023, 15:02
W czwartek 29 czerwca na drodze S3 tuż przed węzłem Świebodzin Południe doszło do zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych, w wyniku czego na jezdnię wysypał się towar przewożony w jednym z pojazdów. Ranna została jedna osoba. Droga w kierunku Międzyrzecza jest zablokowana.

Naćpany kierowca doprowadził do wypadku. Zaatakował policjantów toporkiem

12 czerwca 2023, 12:05
Policjanci ze Świebodzina zatrzymali agresywnego 31-latka, który rozbił samochody i uciekł pieszo z miejsca zdarzenia. Kiedy funkcjonariusze próbowali zatrzymać mężczyznę, ten zaatakował ich toporkiem. Wobec 31-latka użyto gazu, a następnie obezwładniono. Mężczyzna był pod wpływem amfetaminy.

Ciężarówka uderzyła w pojazd obsługi S3 i przewróciła się blokując drogę [zdjęcia]

9 czerwca 2023, 11:37
W piątek na drodze ekspresowej S3 pomiędzy węzłami Świebodzin Północ i Świebodzin Południe doszło do wypadku. Kierujący ciężarówką uderzył w pojazd obsługi S3, w wyniku czego ciężarówka przewróciła się na bok i zablokowała drogę w kierunku Zielonej Góry. Jedna osoba została poszkodowana.