Wiadomości › Świebodzin

Policjant pobił partnerkę podczas domowej imprezy

22 maja 2023, 10:16
W miniony weekend podczas domowej imprezy policjant ze Świebodzina pobił swoją partnerkę. Kobieta trafiła do szpitala, a mężczyzna usłyszał zarzuty. Ponadto policjant został zawieszony, rozpoczęła się procedura jego wydalenia ze służby.

Pościg za pijanym kierowcą. 19-latek staranował radiowóz

6 marca 2023, 10:50
Jechał 100 kilometrów na godzinę i nie zatrzymał się do kontroli. Policjanci ze świebodzińskiej drogówki ruszyli w pościg. Po kilku kilometrach policjanci odcięli mężczyźnie drogę ucieczki, ale ten się nie poddawał. Staranował radiowóz i stawiał czynny opór.

Policyjny pościg za renault. Za kierownicą siedział 15-latek

3 marca 2023, 08:28
Policjanci z Zielonej Góry próbowali zatrzymać do kontroli kierowcę renault, który przekroczył prędkość. Jednak kierowca na widok policjantów zaczął uciekać i swoją podróż zakończył w rowie. Okazało się, że za kierownicą siedzi 15-latek, który bez wiedzy rodziców wziął kluczyki od samochodu i zabrał na przejażdżkę swojego kolegę. Sprawa będzie miała finał w sądzie rodzinnym.

Kierowca szkolnego autobusu dostał zawału podczas jazdy

28 lutego 2023, 11:48
Do niebezpiecznej sytuacji doszło w poniedziałek 27 lutego w Świebodzinie. Kierowca szkolnego autobusu, który jechał po dzieci, zasłabł za kierownicą. Okazało się, że 59-letni mężczyzna dostał zawału, ale na szczęście udało mu się bezpiecznie zatrzymać autobus. W ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

Zderzenie audi i BMW. Cztery osoby zostały ranne [zdjęcia]

3 lutego 2023, 15:06
W piątek 3 lutego drodze pomiędzy miejscowościami Ołobok-Łąkie, niedaleko Świebodzina doszło do poważnego wypadku z udziałem audi i BMW. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja, pogotowie i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Cztery osoby zostały ranne.

Trzech mężczyzn zostało porażonych prądem

24 stycznia 2023, 10:05
Do niebezpiecznego wypadku doszło w jednym z zakładów pracy przy ul. Zachodniej w Świebodzinie. Podczas prowadzonych prac elektrycznych na wysokości doszło do zwarcia w skrzynce elektrycznej. Porażonych prądem zostało trzech mężczyzn. Dwóch z nich doznało poparzeń całego ciała.

15-latek i 17-latek zginęli w roztrzaskanym jaguarze. Nastolatek zabrał kluczyki rodzicom [zdjęcia]

9 stycznia 2023, 09:44
W niedzielny poranek 1 stycznia doszło do tragicznego wypadku koło Świebodzina, w którym zginął 15-latek i jego 17-letni kolega. Kierujący jaguarem ściął drzewo, następnie pojazd stanął w płomieniach. Jak się okazało, jaguarem kierował 15-latek, który wcześniej zabrał kluczyki od auta rodzicom.

Z jaguara nic nie zostało. W wypadku zginęli nastolatkowie [zdjęcia]

2 stycznia 2023, 15:15
W niedzielny poranek 1 stycznia doszło do tragicznego wypadku koło Świebodzina. Kierujący jaguarem ściął drzewo, następnie pojazd stanął w płomieniach. W wyniku wypadku zginęło dwóch nastolatków. Według nieoficjalnych informacji, to 15-latek, który zabrał rodzicom kluczyki od jaguara oraz jego 17-letni kolega.

Jaguar roztrzaskał się o drzewo i stanął w płomieniach. Nie żyją dwie osoby [zdjęcia]

1 stycznia 2023, 11:25
Tragicznie zaczął się Nowy Rok w województwie lubuskim. W niedzielny poranek 1 stycznia w rejonie miejscowości Przełazy w powiecie świebodzińskim doszło do tragicznego wypadku. Kierujący jaguarem ściął drzewo, następnie pojazd stanął w płomieniach. Zginęło dwóch młodych mężczyzn, którzy podróżowali jaguarem.

Karambol na lubuskim odcinku autostrady A2. Rannych 7 osób [zdjęcia]

29 grudnia 2022, 23:13
W czwartkowy wieczór doszło do poważnego wypadku na autostradzie A2 pomiędzy węzłem Jordanowo i Torzym. Na 63 km autostrady doszło do zderzenia 8 pojazdów, w wyniku czego 7 osób zostało rannych. Autostrada A2 jest całkowicie zablokowana w obu kierunkach.