Wiadomości › Świebodzin

Zderzenie audi i BMW. Cztery osoby zostały ranne [zdjęcia]

3 lutego 2023, 15:06
W piątek 3 lutego drodze pomiędzy miejscowościami Ołobok-Łąkie, niedaleko Świebodzina doszło do poważnego wypadku z udziałem audi i BMW. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja, pogotowie i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Cztery osoby zostały ranne.

Trzech mężczyzn zostało porażonych prądem

24 stycznia 2023, 10:05
Do niebezpiecznego wypadku doszło w jednym z zakładów pracy przy ul. Zachodniej w Świebodzinie. Podczas prowadzonych prac elektrycznych na wysokości doszło do zwarcia w skrzynce elektrycznej. Porażonych prądem zostało trzech mężczyzn. Dwóch z nich doznało poparzeń całego ciała.

15-latek i 17-latek zginęli w roztrzaskanym jaguarze. Nastolatek zabrał kluczyki rodzicom [zdjęcia]

9 stycznia 2023, 09:44
W niedzielny poranek 1 stycznia doszło do tragicznego wypadku koło Świebodzina, w którym zginął 15-latek i jego 17-letni kolega. Kierujący jaguarem ściął drzewo, następnie pojazd stanął w płomieniach. Jak się okazało, jaguarem kierował 15-latek, który wcześniej zabrał kluczyki od auta rodzicom.

Z jaguara nic nie zostało. W wypadku zginęli nastolatkowie [zdjęcia]

2 stycznia 2023, 15:15
W niedzielny poranek 1 stycznia doszło do tragicznego wypadku koło Świebodzina. Kierujący jaguarem ściął drzewo, następnie pojazd stanął w płomieniach. W wyniku wypadku zginęło dwóch nastolatków. Według nieoficjalnych informacji, to 15-latek, który zabrał rodzicom kluczyki od jaguara oraz jego 17-letni kolega.

Jaguar roztrzaskał się o drzewo i stanął w płomieniach. Nie żyją dwie osoby [zdjęcia]

1 stycznia 2023, 11:25
Tragicznie zaczął się Nowy Rok w województwie lubuskim. W niedzielny poranek 1 stycznia w rejonie miejscowości Przełazy w powiecie świebodzińskim doszło do tragicznego wypadku. Kierujący jaguarem ściął drzewo, następnie pojazd stanął w płomieniach. Zginęło dwóch młodych mężczyzn, którzy podróżowali jaguarem.

Karambol na lubuskim odcinku autostrady A2. Rannych 7 osób [zdjęcia]

29 grudnia 2022, 23:13
W czwartkowy wieczór doszło do poważnego wypadku na autostradzie A2 pomiędzy węzłem Jordanowo i Torzym. Na 63 km autostrady doszło do zderzenia 8 pojazdów, w wyniku czego 7 osób zostało rannych. Autostrada A2 jest całkowicie zablokowana w obu kierunkach.

Pijana kobieta wjechała suzuki na tory kolejowe. Wiozła 6-letnie dziecko [zdjęcia]

20 grudnia 2022, 11:46
Prawie 2,5 promila alkoholu miała w swoim organizmie 50-latka, która kierowała osobowym suzuki. Pijana kobieta próbowała wrócić autem ze spotkania, gdzie piła wcześniej alkohol. W samochodzie jechało z nią 6-letnie dziecko. Podróż zakończyła się na torach kolejowych, gdzie o mało włos nie doszło do tragedii.

5-latka i jej starsze siostry zatruły się czadem

15 grudnia 2022, 10:27
O krok od tragedii w Świebodzinie. W jednym z mieszkań doszło do zatrucia się czadem 5-letniej dziewczynki, która była nieprzytomna. Również jej dwie starsze siostry w wieku 13 i 14 lat z objawami zatrucia tlenkiem węgla zostały zabrane do szpitala.

Koszmarny wypadek pod Świebodzinem. Zginęła matka i dwójka dzieci [zdjęcia]

24 sierpnia 2022, 16:57
Tragiczny wypadek na krajowej 92 w Świebodzinie. Na wyjeździe ze Świebodzina w kierunku Poznania doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego marki volkswagen z ciężarówką przewożącą mleko. W wyniku wypadku zginęła matka i dwójka dzieci.

Pożar lasu zdetonował 18 niewybuchów

26 lipca 2022, 12:43
Pożar lasu do którego doszło w rejonie miejscowości Poźrzadło zdetonował co najmniej 18 niewybuchów z okresu II wojny światowej. Aktualnie teren jest zabezpieczony przez policję i przez 48 godzin nie ma do niego wstępu.


Fotoreportaże