Wiadomości › Świebodzin

Pożar w Świebodzinie. Policjanci zapobiegli tragedii

7 kwietnia 2021, 09:51
Pożar w kotłowni w budynku wielorodzinnym w Świebodzinie postawił na nogi wszystkich mieszkańców. Całe zdarzenie miało miejsce w nocy z piątku na sobotę. Dzięki szybkiej interwencji policjantów i strażaków udało się wyprowadzić z budynku wszystkich mieszkańców i zapobiec tragedii.

Mężczyzna wyłudzał auta z salonu samochodowego i sprzedawał w komisie

6 kwietnia 2021, 10:16
Policjanci z Komendy Miejskiej w Zielonej Górze zatrzymali 36-letniego mieszkańca powiatu świebodzińskiego, który jest podejrzany o liczne oszustwa. Mężczyzna wyłudził z salonu samochodowego nowe auto o wartości 180 tys. zł na postawie fałszywego dokonania przelewu. Jak się okazało, 36-latek był wcześniej karany.

Pijak-recydywista trzy razy wpadł w ręce policjantów z drogówki

25 marca 2021, 10:21
Potencjalni zabójcy wciąż jeżdżą po naszych drogach. Jak inaczej można nazwać 59-latka, który dzień po dniu – dwukrotnie został zatrzymany przez partol świebodzińskiej drogówki. Za każdym razem miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. To trzecia wpadka mężczyzny.

Czołówka pługopiaskarki i ciężarówki. Nie żyje jedna osoba [zdjęcia]

16 lutego 2021, 08:30
Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło tuż przed godziną 7 rano na krajowej 92 w okolicach miejscowości Stok w powiecie świebodzińskim. Zderzyły się tam ciężarówka z pługopiaskarką. Niestety jest ofiara śmiertelna.


Fotoreportaże