Wiadomości

Dramat w jednej z lubuskich wsi. Została zgwałcona 5-letnia dziewczynka

20 lipca 2021, 14:08
W miniony weekend doszło do szokującego zdarzenia w jednej ze wsi koło Szprotawy. Została zgwałcona 5-letnia dziewczynka, która z obrażeniami krocza została przetransportowana do szpitala w Żarach. Do sprawy została zatrzymana osoba nieletnia. To prawdopodobnie 14-letni chłopiec.

Paulina ze Strzelec Krajeńskich powalczy o tytuł Miss Polski 2021!

20 lipca 2021, 12:34
Pochodząca ze Strzelec Krajeńskich Paulina Węglarz znalazła się w gronie 24 finalistek prestiżowego konkursu piękności Miss Polski 2021. 24-latka, która została I vicemiss Ziemi Lubuskiej jako jedyna z Lubuszanek awansowała do finału ogólnopolskiego konkursu.

Policjant zostawił służbową broń w toalecie. Ukradł ją mężczyzna

19 lipca 2021, 13:36
Policjant z drogówki poszedł do toalety i nieumyślnie zostawił w niej służbową broń. Gdy się zorientował, broni w toalecie już nie było. Okazało się, że zainteresował się nią jeden z klientów stacji. Został zatrzymany kilka kilometrów dalej.

Potężna rura przygniotła mężczyznę. Zmarł mimo reanimacji

19 lipca 2021, 11:13
10-tonowa potężna rura przygniotła mężczyznę w jednym z zakładów produkcyjnych w podgorzowskim Brzozowcu. Mężczyzny, mimo reanimacji nie udało się uratować. Postępowanie w tej sprawie prowadzi policja.

Tragedia w Gorzowie. Śmiertelny wypadek przy zjeździe z S3

19 lipca 2021, 00:07
W niedzielny wieczór w Gorzowie Wielkopolskim doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kierujący osobowym mercedesem uderzył w tył ciężarówki. Jedna osoba zginęła na miejscu.

Zmarła 12-letnia Pola. Była uczestniczką dramatycznego wypadku na S3 [zdjęcia]

17 lipca 2021, 15:55
Na początku lipca na drodze ekspresowej S3 koło Zielonej Góry doszło do dramatycznego wypadku. Bus wiozący dzieci na obóz kolarski uderzył w stojący na pasie awaryjnym pojazd wojskowy. Najciężej ranna została 12-letnia Pola, która doznała poważnych obrażeń głowy. Niestety pomimo wysiłków lekarzy, po 11 dniach spędzonych w szpitalu, dziewczynka zmarła.

Po pijaku strzelał z wiatrówki do ludzi idących chodnikiem

16 lipca 2021, 11:44
Wschowscy policjanci zatrzymali 37-latka podejrzanego o strzelanie z wiatrówki do ludzi idących chodnikiem. Mężczyzna miał grozić pozbawieniem życia również innym osobom. Po siłowym wejściu do mieszkania policjanci zatrzymali pijanego 37-latka i zabezpieczyli przedmioty przypominające broń palną krótką oraz wiatrówkę sprężynową. Mężczyzna usłyszał zarzuty i najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Lubuski poseł chce konfiskaty aut pijanych kierowców i przeznaczenia ich na licytację

16 lipca 2021, 10:59
Łukasz Mejza chce iść o krok dalej w zmianach dotyczących zaostrzenia kar dla pijanych kierowców i proponuje konfiskatę aut oraz przeznaczenie ich na licytację. Natomiast pieniądze ze sprzedaży auta pijanego kierowcy miałyby zostać przeznaczone na fundusz dla rodzin ofiar wypadków. Poseł Mejza zapowiada interpelację w tej sprawie i rozmowy w ministerstwem.

Czołówka volkswagena i suzuki koło Strzelec Krajeńskich [zdjęcia]

14 lipca 2021, 09:27
W środowy poranek na drodze wojewódzkiej nr 156 pomiędzy Strzelcami Krajeńskimi, a Zwierzynem doszło do czołowego zdarzenia volkswagena i suzuki. Poszkodowany został 71-letni kierujący suzuki, który został zabrany do szpitala.

Tragedia nad jeziorem. Utonął 60-letni mężczyzna

13 lipca 2021, 12:56
Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę nad jeziorem Trzcinno koło Świebodzina. Z wody wyłowiono 60-letniego mężczyznę, którego pomimo podjętej reanimacji nie udało się uratować.


Fotoreportaże