Wiadomości › Na Sygnale

Zobacz, jak kierujący mazdą z impetem wpada do Warty [film]

1 marca 2021, 08:31
Lubuska policja udostępniła nagranie z pościgu za 30-letnim kierowcą mazdy, który uciekał kradzionym samochodem przez teren powiatu sulęcińskiego. Kierujący skradzioną na terenie Niemiec mazdą CX 5 wjechał na nieczynny most w Świerkocinie, nie zapanował nad pojazdem, a następnie z impetem przebił bariery, lądując w rzece. Teraz, za jego kaskaderskie wyczyny może usłyszeć wyrok nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Jak szybko stracić kilkaset złotych?

26 lutego 2021, 13:30
Wydawałoby się, że naiwność ludzka ma swoje granice. Niestety, znajdują się wciąż tacy, którzy płacą za przesyłki, których nie zamawiali. I to nawet kilkaset złotych. Oszust wykorzystał to, że w sklepie nie było właścicielki i od pracownicy zażądał opłacenia przesyłki.

25-latka pod wpływem narkotyków uciekała ulicami Żagania

26 lutego 2021, 13:16
Była pod wpływem metamfetaminy, nie miała uprawnień, a samochód był bez ubezpieczenia i przeglądu. Po krótkim pościgu ulicami Żagania policjanci zatrzymali 25-letnią kobietę.

Policjant z KMP w Gorzowie zamieszany w handel narkotykami

25 lutego 2021, 10:55
Policja w Gorzowie Wielkopolskim ma ostatnio złą prasę. Kilka dni temu okazało się, że w wydziale prewencji zatrudniona było osoba skazana na przemyt narkotyków, a teraz światło dzienne ujrzała informacja o funkcjonariuszu, który handlował narkotykami. Policjant został dyscyplinarnie zwolniony ze służby.

Gościkowo: tragiczny pożar w domu jednorodzinnym

23 lutego 2021, 12:51
W nocy z 22 na 23 lutego w Gościkowie koło Świebodzina doszło do pożaru budynku jednorodzinnego. Niestety w płomieniach zginęła jedna osoba, która nie zdołała się uratować.

Strażacy z Kargowej mają już ratowniczego quada

23 lutego 2021, 11:51
Coraz częściej jednostki OSP w Polsce, oprócz floty pojazdów ciężarowych, decydują się na zakup pojazdu typu quad. Taki pojazd trafił ostatnio do OSP Kargowa. Zakup pojazdu nie byłby możliwy bez pomocy ludzi dobrej woli.

28-latek uciekał na motorze przez las [film]

23 lutego 2021, 11:13
Jechał bez uprawnień, zakrywał tablice rejestracyjne i przekraczał dozwoloną prędkość. 28-latek kierujący motocyklem uciekał przez las policjantom z zielonogórskiej grupy Speed. Po bagnistej leśnej drodze goniła go policjantka w BMW.

Pożar i zderzenie dwóch ciężarówek na S3 [zdjęcia]

23 lutego 2021, 06:13
Groźne zdarzenia drogowe na ekspresowej S3 w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego. Na 109 kilometrze tej trasy w kierunku Gorzowa doszło do pożaru samochodu ciężarowego. Gdy już pożar został opanowany, tuż obok zderzyły się dwie ciężarówki.

Podpalił mieszkanie i przyglądał się akcji ratowniczej. 35-latek zatrzymany przez policję

22 lutego 2021, 11:03
Desperat ze Wschowy podpalił własne mieszkanie. Wcześniej spakował rzeczy i na ławce przed budynkiem obserwował akcję straży pożarnej.

Odnaleziono ciało poszukiwanego od kilku dni 80-latka

21 lutego 2021, 20:15
Od środy 17 lutego trwały poszukiwania 80-letniego pana Władysława, który wyszedł ze szpitala przy ul. Dekerta w Gorzowie i zaginął. W poszukiwania chorego na Alzheimera seniora zaangażowali się również mieszkańcy Gorzowa. Niestety w niedzielę 21 lutego odnaleziono ciało mężczyzny w pobliżu jednej z posesji przy ul. Szmaragdowej.


Fotoreportaże