Wiadomości › Na Sygnale

Uciekał kradzionym busem przed policją. Rozbił auto wjeżdżając na S3

1 września 2021, 10:54
Policjanci ze Skwierzyny próbowali zatrzymać kierującego busem marki volkswagen do kontroli. Mężczyzna jednak zaczął uciekać i wjeżdżając na węzeł S3, uderzył w bariery, następnie auto wpadło do rowu. 26-letni mieszkaniec powiatu gorzowskiego zamknął się przed policjantami w samochodzie. Ci jednak wybili szybę kajdankami. Jak się okazało, 26-latek uciekał nie tylko ze względu na to, że auto było kradzione, ale miał również przy sobie narkotyki – amfetaminę i marihuanę.

Ciężarówka śmiertelnie potrąciła rowerzystę [zdjęcia]

31 sierpnia 2021, 11:43
We wtorek przy ul. Międzyrzeckiej w Skwierzynie doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kierujący pojazdem ciężarowym potrącił rowerzystę. Niestety nie udało się uratować życia mężczyzny. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

27-latek z Drezdenka zatrzymany z kilogramem narkotyków

31 sierpnia 2021, 11:16
Narkotyki o czarnorynkowej wartości prawie 200 tysięcy złotych przechwycili policjanci z powiatu strzelecko-drezdeneckiego. Kryminalni znaleźli między innymi amfetaminę, tabletki extazy i marihuanę.

Poszukiwany listami gończymi ukrywał się w Niemczech. Wpadł podczas kontroli drogowej

30 sierpnia 2021, 12:23
40-latek był poszukiwany aż czterema listami gończymi. Ukrywał się na terytorium Niemiec, posługując się przy tym fałszywymi dokumentami. Liczył, że dzięki temu uniknie odpowiedzialności karnej. Wpadł podczas zwykłej kontroli drogowej

10-latek nadział się na ogrodzenie sądu. Metalowy pręt przebił mu szyję

30 sierpnia 2021, 11:05
Do dramatycznego wypadku doszło w niedzielne popołudnie przy ul. Szprotawskiej w Żaganiu. 10-letni chłopiec ześlizgnął się z murku Sądu Rejonowego w Żaganiu, co spowodowało przebicie szyi metalowym prętem. Dziecko zostało przetransportowane śmigłowcem LPR do szpitala w Zielonej Górze, gdzie przeszedł operację.

To już ostatni weekend wakacji. Będzie więcej patroli policji

27 sierpnia 2021, 13:11
Ostatni weekend wakacji to przede wszystkim wzmożony ruch na drogach. Dlatego też lubuska policja wzmacnia siły. Na trasach pojawi się o wiele więcej patroli ruchu drogowego. Zadbamy zatem o bezpieczeństwo mieszkańców naszego regionu, zwłaszcza dzieci i młodzieży, którzy już za kilka dni rozpoczną nowy rok szkolny.

Śmiertelny wypadek na S3. Renault zderzyło się z busem i ciężarówką

26 sierpnia 2021, 12:17
W czwartek 26 sierpnia na drodze ekspresowej S3 na węźle Świebodzin Południe doszło do tragicznego wypadku z udziałem samochodu osobowego marki renault, busa i pojazdu ciężarowego. W wyniku wypadku zginęła osoba podróżująca samochodem osobowym marki renault. Trasa S3 w kierunku Zielonej Góry jest zablokowana.

64-latek zabił swojego psa na posesji. Odpowie teraz przed sądem

24 sierpnia 2021, 12:25
Zabił swojego psa ze szczególnym okrucieństwem. Lokalną policję o zdarzeniu poinformowali mieszkańcy, którzy słyszeli na posesji piski zwierzęcia. 64-latek został zatrzymany i teraz stanie przed sądem.

10-latek na hulajnodze został potrącony przez kierowcę volkswagena. Zobacz nagranie z monitoringu [film]

19 sierpnia 2021, 11:08
Kamery monitoringu nagrały jak na jednym z przejść dla pieszych doszło do potrącenia 10-letniego chłopca, który poruszał się na hulajnodze. Dziecko zostało potrącone przez kierowcę volkswagena, który po tym, jak potrącił 10-latka przejechał jeszcze po hulajnodze. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Policyjny dron nagrał moment wypadku. Kierująca audi wymusiła pierwszeństwo [film]

18 sierpnia 2021, 10:28
Kierująca samochodem osobowym marki audi nie udostępniła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym busem drogą krajową nr 32. Całe zdarzenia nagrał policyjny dron, który był akurat wykorzystywany do działań przez policjantów z krośnieńskiej drogówki.


Fotoreportaże