Wiadomości › Na Sygnale

Zderzenie opla i busa na DK29. Auto osobowe stanęło w płomieniach [zdjęcia]

3 lipca 2021, 13:17
W sobotnie południe na drodze krajowej nr 29, a dokładnie na wiadukcie przy węźle z autostradą A2 koło Słubic doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów – busa marki ford i osobowego opla. W wyniku zderzenia z busem, opel zaczął się palić. Do wypadku przyczyniło się trzecie auto - renault. Pięć osób zostało poszkodowanych. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja, pogotowie i dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Wypadek na S3 w kierunku Gorzowa

29 czerwca 2021, 14:59
Na wysokości węzła Jordanowo, czyli tuż przy zjeździe na autostradę A2 doszło do groźnego wypadku drogowego. Zderzyła się tam ciężarówka z osobówką. Na miejscu trwają działania ratunkowe, ruch może być utrudniony.

Pożar w zielonogórskim Kiełpinie. Budynek spłonął doszczętnie

29 czerwca 2021, 09:00
Jedenaście zastępów państwowej i ochotniczej straży pożarnej bierze udział w akcji gaszenia dwóch budynków w zielonogórskim Kiełpinie. Pożar wybuchł tuż po godzinie 6 rano, udało się go opanować dopiero po dwóch godzinach.

Kradzione paliwo ukryli w... zbożu

28 czerwca 2021, 14:35
Coraz droższe paliwo zmusza przestępców do coraz to bardziej wymyślnych działań. „Zaradni” mieszkańcy powiatu strzelecko-drezdeneckiego znaleźli sposób na to, aby nie płacić za ropę. Z zaparkowanych ciężarówek wypompowywali paliwo.

Pobili mężczyznę nad jeziorem w Sławie. Teraz staną przed sądem

28 czerwca 2021, 10:36
Po blisko roku o tych bulwersujących wydarzeń prokurator rejonowy we Wschowie skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko pięciu mężczyznom. Oskarżeni oni są o brutalne pobicie mężczyzny nad jeziorem w Sławie. Głównemu sprawcy grozi nawet dożywocie.

Dachowanie BMW i opla na S3. W akcji dwa śmigłowce LPR [zdjęcia]

27 czerwca 2021, 17:30
W niedzielne popołudnie na 138 km trasy S3 w kierunku Zielonej Góry doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – BMW i opla. Oba pojazdy w wyniku zderzenia dachowały i znalazły się na pasie zieleni. Na miejsce zostało wysłanych osiem zastępów straży pożarnej, policja, pogotowie i dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga ekspresowa S3 w stronę Zielonej Góry jest zablokowana.

Ktoś celowo podpala samochody. Jest nagroda za wskazanie sprawcy

25 czerwca 2021, 13:29
To już trzecie tego typu zdarzenie w ciągu ostatnich kilku dni. W Ulimiu w gminie Deszczno ktoś celowo podpala samochody. Dlatego strażacy z miejscowego OSP wspólnie z mieszkańcami apelują o pomoc we wskazaniu podpalacza i obiecują nagrodę.

Z ogromną prędkością wjechała na przejście. Było o krok od tragedii

25 czerwca 2021, 12:14
Mrożące krew w żyłach sceny rozegrały się kilka dni temu na jednej z ulic w Krośnie Odrzańskim. Przechodzący po przejściu dla pieszych mężczyzna w ostatniej chwil chwycił swojego syna i dzięki trzeźwości umysłu uniknął tragedii. Rozpędzony kierowca z ogromną prędkością przejechał przez pasy.

Zderzenie dwóch ciężarówek. Z wyrwanej kabiny wypadł kierowca [zdjęcia]

24 czerwca 2021, 09:13
W rejonie skrzyżowania drogi krajowej nr 22 i drogi wojewódzkiej nr 136 doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów ciężarowych. Wskutek zdarzenia, jedna z kabin pojazdu ciężarowego została wyrwana, kierowca wypadł na zewnątrz. Mężczyzna ze złamaniami został zabrany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gorzowie.

Śmiertelny wypadek na autostradzie A2. Zginął kierowca BMW

23 czerwca 2021, 13:11
W środę w nocy na autostradzie A2 tuż przed granicą z Niemcami doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kierowca samochodu osobowego marki BMW wbił się pod tył naczepy pojazdu ciężarowego. Mężczyzna kierujący BMW zginął na miejscu, natomiast ciężko ranna pasażerka została zabrana do szpitala.


Fotoreportaże