Wiadomości › Na Sygnale

Tragedia pod Zieloną Górą. Ciężarówki zmiażdżyły mężczyznę

22 czerwca 2021, 13:23
Tragiczne zdarzenie w jednym z zakładów produkcyjnych w Czerwieńsku koło Zielonej Góry. Z nieustalonych do tej poty przyczyn, mężczyzna znalazł się pomiędzy dwoma ciężarówkami i został przez nie przygnieciony. Pomimo długiej reanimacji, nie udało się go uratować.

Kompletnie pijani wsiedli do kajaka. Dostali po 500 złotych mandatu

21 czerwca 2021, 10:36
Kompletnie pijani wybrali się na kajaki. Jak się później okazało, mieli po dwa promile alkoholu w organizmie. Para, która pływała nad jeziorem Lubiewo, została ukarana wysokimi mandatami.

Sprawca brutalnego zabójstwa w rękach strzeleckich policjantów

21 czerwca 2021, 08:21
Powracamy do sprawy brutalnego pobicia, którego efektem było zabójstwo 48-letniego mieszkańca Strzelec Krajeńskich. Dzięki żmudnej, wielotygodniowej pracy lubuskich policjantów, udało się wytypować sprawcę i go zatrzymać. W jego zatrzymaniu uczestniczyli kontrterroryści z Gorzowa Wielkopolskiego.

Podpalacz grasuje w lasach koło Cybinki. Leśnicy wyznaczają nagrodę za jego wskazanie

18 czerwca 2021, 15:45
Podpalacz grasuje w okolicach Cybinki w województwie lubuskim. Od kilku dni miejscowi strażacy oraz leśnicy walczą z ciągłymi pożarami lasów. Ktoś podpala opony na brzegu lasu i czeka, aż wszystko spłonie. Dlatego nadleśnictwo w Cybince wyznaczyło nagrodę za wskazanie sprawcy podpaleń.

Został skazany, chociaż już dawno nie żył. Koniec sprawy 68-latka, który poćwiartował konkubinę

18 czerwca 2021, 13:52
Tadeusz M. został w lutym 2021 roku skazany za poćwiartowanie zwłok konkubiny, chociaż zaginął i był poszukiwany przez policję. W piątek 18 czerwca miała ruszyć rozprawa apelacyjna w tej sprawie, ale sąd umorzył postępowanie. Wszystko przez to, że okazało się, że w grudniu 2020 roku z rzeki Warty wyciągnięto zwłoki mężczyzny, ale dopiero w maju 2021 roku udało się potwierdzić tożsamość 68-latka za pomocą badań genetycznych.

63-latka kierowała wiekowym golfem. Była kompletnie pijana.

17 czerwca 2021, 14:07
Miała 2,2 promila alkoholu w organizmie i w takim stanie wsiadła za kierownicę. 63-latka kierująca osobowym volkswagenem potrąciła na przejściu pieszego. Zatrzymali ją robotnicy wykonujący prace drogowe.

Tragedia na drodze Gorzów - Kostrzyn. Nie żyje motocyklista.

16 czerwca 2021, 14:29
Tragedia na drodze z Gorzowa do Kostrzyna. Tuż przed Witnicą na DW132 doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Na miejscu zginął motocyklista – 39-letni mężczyzna.

Złodzieje weszli do kościoła podziemnymi korytarzami i ukradli skarbonkę. Są pierwsze zatrzymania

15 czerwca 2021, 11:51
Po trzech miesiącach udało się zatrzymać pierwszego z mężczyzn odpowiedzialnych za kradzież w kościele Obrzycach koło Międzyrzecza. Do zuchwałej kradzieży szkatułki z pieniędzmi, które były przeznaczone na rehabilitację byłego proboszcza doszło w marcu. Wówczas złodzieje weszli do świątyni podziemnymi korytarzami sieci ciepłowniczej. Zatrzymanie dwóch pozostałych złodziei jest kwestią czasu.

Pirat drogowy zakończył swój rajd na wale przeciwpowodziowym

15 czerwca 2021, 11:36
Z ogromną prędkością zjechał z drogi asfaltowej na drogę szutrową, niemalże wypadł z drogi, wprowadzając auto w poślizg i uderzył w wał przeciwpowodziowy. Tak swoją podróż samochodem zakończył 26-latek, który prowadził auto będąc pod wpływem narkotyków. Całe zdarzenie miało miejsce w Nowej Soli.

Siekierą i nożem zabił swojego kolegę od kieliszka. Jest areszt dla zabójcy

15 czerwca 2021, 10:14
Jest areszt dla 34-latka, który w miniony piątek w godzinach nocnych brutalnie zamordował swojego 21-letniego kompana, z którym wcześniej pił alkohol. Młody mężczyzna został kilkukrotnie uderzony nożem i siekierą w głowę i klatkę piersiową.


Fotoreportaże