Wiadomości › Na Sygnale

Przemycali papierosy do Niemiec na ogromną skalę

1 lutego 2021, 08:38
Do Sądu trafił akt oskarżenia przeciwko 8 osobom, które podejrzane są o udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się przemytem papierosów z Polski do Niemiec. Skarb Państwa mógł na tym stracić ponad 4 miliony złotych. Policjanci z żarskiej komendy zakończyli śledztwo w tej sprawie prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Żarach.

Ktoś próbował podpalić antyaborcyjną furgonetkę stojącą przed szpitalem

29 stycznia 2021, 21:56
W piątkowy wieczór straż pożarna została wezwana do pożaru pojazdu stojącego na parkingu przy ul. Dekerta koło gorzowskiego szpitala. Okazało się, że ktoś próbował podpalić antyaborcyjną furgonetkę. Strażacy przystąpili do akcji gaśniczej. Nadpaleniu uległ jedynie fragment karoserii pojazdu od strony kierowcy.

Pijany 33-latek wjechał bmw w ogrodzenie

29 stycznia 2021, 11:35
Pijany 33-latek chciał poszaleć na parkingu w Krośnie Odrzańskim. Swoją „zabawę” zakończył na ogrodzeniu pobliskiej jednostki wojskowej. Kierujący bmw miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

Zabójca 43-latka z Żagania nie może spać spokojnie

29 stycznia 2021, 09:48
Co wydarzyło się na jednym z żagańskich osiedli 22 lat temu? Kto zabił 43-letniego mężczyznę? Być może zagadka zostanie niebawem rozwiązana. Współczesny rozwój kryminalistyki, nowe metody laboratoryjne badania śladów biologicznych mogą sprawić, że sprawca zabójstwa zostanie wkrótce ustalony, zatrzymany i postawiony w stan oskarżenia.

W hondzie, która wpadła do Warty zginął 22-latek

28 stycznia 2021, 15:58
W czwartkowy poranek w rzece Warcie przy ul. Wał Okrężny odnaleziono samochód osobowy marki honda. W środku znajdowało się ciało 22-letniego mężczyzny. Służby przypuszczają, że samochód wpadł do wody w nocy. Decyzją prokuratora, ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Śledczy nie wykluczają żadnej z wersji zdarzeń.

Tragedia w Gorzowie. W rzece znaleziono samochód ze zwłokami [film i zdjęcia]

28 stycznia 2021, 10:42
W czwartkowy poranek przy ul. Wał Okrężny w Gorzowie doszło do tragedii. W rzece Warcie znaleziono samochód osobowy marki honda. W środku niestety znaleziono ciało mężczyzny. Na miejscu pracują służby.

Agresorzy na stacji benzynowej

27 stycznia 2021, 10:39
Do brutalnego pobicia doszło na jednej ze stacji paliw przy drodze K-92. Dwóch nietrzeźwych mężczyzn, bez żadnego powodu, zaatakowało tankującego paliwo klienta. Ich atak zarejestrowała kamera monitoringu. Dzięki błyskawicznej reakcji sulęcińskich policjantów, podejrzani zostali zatrzymani praktycznie na gorącym uczynku.

Tragedia na torach. Nie żyje kierowca ciężarówki [zdjęcia]

26 stycznia 2021, 08:36
We wtorkowy poranek w miejscowości Chociszewo w powiecie międzyrzeckim doszło do tragedii na torach. Kierujący samochodem ciężarowym zderzył się z szynobusem. Niestety pomimo reanimacji, nie udało się uratować życia kierującego ciężarówką.

Narkotykowi dilerzy w rękach zielonogórskiej policji

25 stycznia 2021, 11:46
Zielonogórscy policjanci zatrzymali dilerów narkotyków. Po nalocie na jedno z mieszkań w mieście udało się zabezpieczyć znaczne ilości narkotyków o czarnorynkowej wartości ponad 7,5 tysiąca złotych. W sidła policyjnego wydziału ds. zwalczania przestępczości narkotykowej wpadły cztery osoby.

Mężczyzna sam próbował gasić pożar domu. Ma poparzone dłonie [zdjęcia]

25 stycznia 2021, 11:14
W miniony weekend doszło do pożaru domu jednorodzinnego w miejscowości Świniary koło Skwierzyny. Na miejsce zostało wysłanych siedem zastępów straży pożarnej, pogotowie i policja. Właściciel sam próbował gasić ogień, co skończyło się poparzeniem dłoni. Został zabrany do szpitala.


Fotoreportaże