Wiadomości › Na Sygnale

Tragedia na budowie. Koparka przewróciła ścianę, która przygniotła mężczyznę

14 czerwca 2021, 15:28
Siedziała za sterami koparki. Podczas prac budowlanych uderzyła w ścianę, która zawaliła się i przygniotła mężczyznę. Na miejsce zdarzenia zostały wezwane służby ratunkowe, ale na pomoc było już za późno. 54-letni mężczyzna zginął na miejscu.

Pieszy po zderzeniu z rozpędzonym rowerzystą trafił do szpitala

14 czerwca 2021, 11:48
Rozpędzony 11-latek zjechał z wysokich schodów wprost na przechodnia. Potrącony przez rowerzystę mężczyzna w wyniku uderzenia o chodnik doznał złamania ręki. Wszystko to działo się w jednym z parków w Świebodzinie.

Pożar wersalki w mieszkaniu. Mogło dojść do tragedii [zdjęcia]

13 czerwca 2021, 18:38
W niedzielne południe doszło do pożaru mieszkania w Trzebiszewie w powiecie międzyrzeckim. Na miejsce zostało wysłanych siedem zastępów straży pożarnej. Okazało się, że płonęła wersalka znajdujące się w rogu pokoju. Strażacy stłumili ogień i wynieśli leżankę na zewnątrz, gdzie dokładnie ją ugasili. W mieszkaniu przebywała właścicielka, która zasłabła i potrzebowała pomocy pogotowia.

BMW roztrzaskało się o drzewo. Nie żyje kierowca, pasażerka trafiła śmigłowcem LPR do szpitala [zdjęcia]

13 czerwca 2021, 11:13
W sobotnie popołudnie na drodze krajowej nr 29 doszło do tragicznego wypadku. Kierujący BMW zjechał na pobocze i uderzył tyłem auta w drzewo. Mężczyzna wypadł z pojazdu, zginął na miejscu. Natomiast pasażerka w ciężkim stanie została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Zielonej Górze.

Strażacy uratowali małe kaczuszki z kanalizacji ściekowej [zdjęcia]

10 czerwca 2021, 18:29
Do nietypowej interwencji strażaków doszło w Kruszynie koło Sulechowa. Do rury kanalizacji ściekowej wpadły trzy małe kaczuszki. Na szczęście do kanału zszedł jeden ze strażaków i uratował maluchy.

Ze zbiornika w fabryce w Kostrzynie nad Odrą wyciekł kwas solny

10 czerwca 2021, 11:55
Wyciek kwasu solnego z beczek na terenie jednego z zakładów produkcyjnych w Kostrzynie nad Odrą. Na miejsce zostało wysłanych siedem zastępów straży pożarnej

Nowy rekord w mieście. Na „40” jechał 139 km/h

8 czerwca 2021, 15:18
Dzisiaj padł „nowy rekord w mieście” – przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym aż o 99 kilometrów na godzinę! 67-letni mężczyzna kierujący BMW przed godziną 11.00 jadąc ulicą Olimpijską w Drzonkowie miał na liczniku samochodu prędkość 139 kilometrów na godzinę w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 40 kilometrów na godzinę.

Miał w organizmie dwa promile alkoholu i w tym stanie kierował cysterną!

8 czerwca 2021, 12:53
To mogło skończyć się ogromną tragedią. W poniedziałkowe wczesne popołudnia, na drodze krajowej numer 22 w powiecie gorzowskim kierujący cysterną zachowywał się niebezpiecznie na drodze – między innymi zjeżdżał na pobocze. 47-latek miał ponad dwa promile alkoholu.

Kompletnie pijany jechał rowerem pod prąd na drodze ekspresowej S3

7 czerwca 2021, 11:05
1,7 promila alkoholu w organizmie miał rowerzysta, który jechał rowerem pod prąd na drodze ekspresowej w okolicach Międzyrzecza. 40-latek był praktycznie niewidoczny na drodze, ponieważ jechał drogą S3 po zapadnięciu zmroku.

Pożar łóżka w DPS. Pościel i materac zapaliły się od papierosa

7 czerwca 2021, 09:36
W niedzielny wieczór w Domu Pomocy Społecznej w Tursku w powiecie sulęcińskim wybuchł pożar. Okazało się, że paliła się pościel i materac w pokoju należącym do pensjonariusza. Z budynku ewakuowano 16 osób. Nikomu z podopiecznych nic się nie stało, jednak dwie osoby z personelu zostały zabrane do szpitala z objawami podtrucia dymem.


Fotoreportaże